ArtıBir
  • Henüz üye değil misiniz ? Sağ alt köşeden üye olabilirsiniz.

SÜRPRİZ ADAY ÇIKAR MI?

SÜRPRİZ ADAY ÇIKAR MI?
SÜRPRİZ ADAY ÇIKAR MI?
Bu Habere Oy Verin!

Feyyaz Çiftçi tek aday olarak görülse de Genel Kurulda sürprizler yaşanabileceği düşünülüyor.

Balıkesirspor Kulübü Derneğinin Olağanüstü genel kurulu 4 Kasım 2015 Çarşamba günü saat 19.00′da Karesi AVM Toplantı salonunda yapılacak. Çoğunluk sağlanamadığı takdirde, ikinci toplantı 11 Kasım 2015 Çarşamba günü aynı yer ve saatte yapılacak.
5 yıldan bu yana başkanlık görevini yürüten Tuna Aktürk’ün aday olmayacağı kongre öncesi Dr. Feyyaz Çiftçi, liste çıkartacak. Daha önce aynı yönetimde çalıştığı Tuna Aktürk’e 15 Mayıs 2013’teki olaylı kongrede rakip olan ancak seçimlere geçilmeden ekibiyle birlikte salonu terk eden Çiftçi şu ana kadar adaylığını açıklayan tek isim oldu.

Bu arada mevcut başkan Tuna Aktürk’ün sessiz kalması dikkatleri çekiyor. Daha önceki kongrede şaibe ve tartışmalar olduğu çok tartışılmış ve Genel Kurul MAHKEMELİK olmuştu. Kongre günü beklenmedik listeler ve adayların çıkabileceği de akıllara geliyor.

Mahkemelik olan olaylı kongrenin ardından 4 Kasım’daki genel kurula, Balıkesir 1’inci Asliye Hukuk Mahkemesi’nin kararı doğrultusunda daha önce askıya çıkan 391 üye ve basın mensupları dışında kimse alınmayacak. Çoğunluğun ilk toplantıda sağlanamaması halinde, kongre 11 Kasım’a kalacak. Ancak ilk toplantıda çoğunluk sağlanması bekleniyor. Kongrede Balıkesirspor’un yeni başkanı ile birlikte 17 kişilik yönetim kurulu belirlenecek.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Üyelik İşlemleri
Üye Girişi
Şifre Hatırlatma
Yeni Üyelik

Lütfen email adresinizi veya kullanıcı adınızı yazınız.

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Captcha