ArtıBir
  • Henüz üye değil misiniz ? Sağ alt köşeden üye olabilirsiniz.

BALIKESİR VE İSTANBUL’A “YOĞUN” KAR YAĞACAK !

BALIKESİR VE İSTANBUL’A “YOĞUN” KAR YAĞACAK !
BALIKESİR VE İSTANBUL’A “YOĞUN” KAR YAĞACAK !
Bu Habere Oy Verin!

Çarşamba günü başlaması beklenen yoğun kar yağışı ile birlikte Balıkesir’de sıcaklıklar önemli ölçüde düşecek. Cuma gece saatlerinde sıcaklığın -11 derecelere kadar düşmesi bekleniyor.

İstanbul, Balıkesir, Ankara, Bursa, Samsun ve Kocaeli başta olmak üzere haftanın hava durumu tahmininde yoğun kar yağışı var. Kar yağışı çarşamba günü etkili olacak ve perşembe ile cuma günü de devam edecek. Türkiye yılbaşına yoğun kar yağışı altında girecek.

Meteorolojinin yayınladığı son hava durumu tahminine göre kar yağışı ilk olarak salı günü hafif ve sulu kar olarak Kastamonu, Bolu ve Karabük’de başlayacak.

WRAEGSDFXN

BU İLLER DİKKAT!

Çarşamba, Perşembe ve Cuma günü kar yağışı çok yoğun olarak etkili olacak. İstanbul, Ankara, Sakarya, Kocaeli, Bursa, Bolu, Karabük, Kastamonu, Yalova, Balıkesir, Düzce, Zonguldak, Bartın, Samsun, Eskişehir, Kütahya, Bilecek, Çankırı, Çorum, Tokat, Sivas, Kırşehir, Yozgat, Kayseri, Afyonkarahisar, Konya, Aksaray, Niğde, Karaman, Erzincan, Gümüşhane, Bayburt, Artvin, Kars, Ardahan ve Erzurum  illerinde çarşamba günü yoğun kar etkili olacak.

AETRSHFMB

YILBAŞI HAVA DURUMU NASIL?

Kar yağışı bu illere yenilerini ekleyerek perşembe ve cuma günü daha da geniş bir kesimde görülecek. 31 Aralık perşembeyi 01 ocak 2016 yılına bağlayan gün ve gece de kar yağışı devam edecek. Yılbaşında Türkiye’nin büyük bir kısmı kar yağışı altında olacak.
İstanbul yılbaşına yoğun kar yağışı altında girecek. 30 Aralık çarşamba günü başlayacak olan kar yağışı, 31 Aralık yılbaşı gecesi ile 2016 yılının ilk günü olan 1 Ocak cuma günü etkisini artırarak devam edecek.

WTEAFSDXCV

BALIKESİR -11 İ GÖRECEK

Çarşamba akşam saatlerinde Balıkesir’e yağmaya başlayacak olan kar etkisini arttırarak devam edecek. Kar yağışı ile birikte hava sıcaklığıda hızla düşecek. Cuma gece saatlerinde hava sıcaklığının -11 dereceye kadar düşeceği tahmin ediliyor. Don olaylarına karşı vatandaşların dikkatli olması için uyarıldı.

TREDFGVCX

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Üyelik İşlemleri
Üye Girişi
Şifre Hatırlatma
Yeni Üyelik

Lütfen email adresinizi veya kullanıcı adınızı yazınız.

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Captcha