ArtıBir
  • Henüz üye değil misiniz ? Sağ alt köşeden üye olabilirsiniz.

BALIKESİR’Lİ İŞ ADAMLARI MUTLU

BALIKESİR’Lİ İŞ ADAMLARI MUTLU
BALIKESİR’Lİ İŞ ADAMLARI MUTLU
Bu Habere Oy Verin!

Balıkesir’de 5 yıldızlı otel eksikliğini yıllardır gündeme taşıdıklarını söyleyen BASİAD Başkanı Abdullah Bekki, merkeze yapılacak olan Hilton otelinin iş dünyasında mutluluk ile karşılandığını belirtti.

Balıkesir Sanayici ve İşadamları Derneği (BASİAD) Başkanı Abdullah Bekki, 2018 yılında hizmete açılacak olan Hilton Oteli’nin Balıkesir’deki önemli bir eksikliği gidereceğini söyledi.

Yazılı bir açıklama yapan Bekki, Balıkesir’de yapılan her türlü yatırımdan ve kalkınmasına yönelik çalışmalardan memnuniyet duyduklarını ifade etti. Balıkesir nüfusunun her geçen gün büyüdüğünü belirten Bekki “Balıkesir ilinin büyümesine, kalkınmasına yönelik, ekonomik, sosyal, fiziksel, sanatsal, düşünsel alanda; siyasiler, işadamları, sanatçılar, akademisyenler ve topumun tüm kesimlerince atılan adımları takdirle karşılıyoruz. Balıkesir nüfusu da ülke nüfusu gibi büyüyor. Gençlerimizin, halkımızın ihtiyaçları her geçen gün artıyor ve çeşitleniyor. Sağlık, eğitim, güvenlik gibi hizmetleri eksiksiz alıp istihdam için yeni yatırımlar bekleniyor ve isteniyor. Ardından ise mutlu insan olma yönünde sosyal, sanatsal ve sportif alandaki gelişmeler arzu ediliyor. Bir şeyleri bozmak ve yıkmak gerçekten çok kolay. Kalkınmaya, huzura ve mutluluğa katkı yapmaz. Toplumun mutluluğuna, kalkınmasına yönelik çalışmalar ise emek, bilgi, gayret, kaynak ve hizmet aşkı gerektirir. Bu bağlamda mevcudun üzerine yeni bir taş koyma çalışmaları her zaman takdir alacaktır” dedi.

BASİAD’ın yıllardır Balıkesir’de 5 yıldızlı otel eksikliğini dile getirdiğini ifade eden Bekki açıklamasını şöyle sürdürdü:

“5 Yıldızlı otel Balıkesir Şehir Merkezinin büyük bir ihtiyaca idi. BASİAD Hazırladığı raporlarda sık aralıklarla bu eksikliğe dikkat çekmiştir. Balıkesir Merkez’de uluslararası bir oteller zincirinin 5 yıldızlı otel yatırımına başlayacak olmasından dolayı büyük mutluluk duyuyoruz. Ticari ve ekonomik alanda planlanan yeni yatırımları ve şehrin sosyo-ekonomik dinamiklerine yönelik devam eden ve planlanan yatırımları büyük bir dikkat ve ilgi ile izliyoruz. Balıkesir ilinin kalkınmasına, büyümesine yönelik hizmet eden, çaba harcayan, katkı yapan ve yeni projelerde imzaları bulunanlara şükranlarımızı sunarız”.

 

 

yenihabergazetesi.net

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Üyelik İşlemleri
Üye Girişi
Şifre Hatırlatma
Yeni Üyelik

Lütfen email adresinizi veya kullanıcı adınızı yazınız.

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Captcha