ArtıBir
  • Henüz üye değil misiniz ? Sağ alt köşeden üye olabilirsiniz.

BAŞKANLAR ANKARA’DA BİR ARAYA GELDİ

BAŞKANLAR ANKARA’DA BİR ARAYA GELDİ

Nüfusu 500 binin üzerinde olan ilçelerin belediye başkanları Ankara’da gerçekleştirilen bir toplantıda buluştu.

Her yıl gerçekleştirilen, nüfusu 500 bini geçen ilçelerin belediye başkanları Ankara Kavaklıdere’de bulunan Türkiye Belediyeler Birliği Merkez Binası’nda bir araya geldi. Ankara’da gerçeklemonster beats earbuds review law font-size: medium;”>ştirilen toplantıya Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can da katıldı. Düzenlenen toplantıda başkanlar tecrübe paylaşımında bulunarak, belediyecilikle ilgili çalışmaları konuştular.

SRTHDJ

Toplantıya katılan belediye başkanları daha sonra AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki’ye, AK Parti Genel Merkez Binası’nfl-jerseys-for-dogs-size-chart font-size: medium;”>nda hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi. Genel Başkan Yardımcısı Özhaseki’yle bir araya gelen belediye başkanları kendisiyle yerel yönetimlerle alakalı istişarede bulundu.

Başkan Hasan Can ayrıca, Teşkilattan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş, Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Doğan Kubat ve Genel Başkan Danışmanı Halide İncekara’yı makamlarında ziyaret etti. Başkan Hasan Can, Ataş, Kubat ve İncekara’ya yeni görevlerinde hayırlı olsun temennisinde bulunarak, başarılar diledi.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Üyelik İşlemleri
Üye Girişi
Şifre Hatırlatma
Yeni Üyelik

Lütfen email adresinizi veya kullanıcı adınızı yazınız.

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Captcha