ArtıBir
  • Henüz üye değil misiniz ? Sağ alt köşeden üye olabilirsiniz.

EŞEK SÜTÜNDE TALEP PATLAMASI

EŞEK SÜTÜNDE TALEP PATLAMASI
EŞEK SÜTÜNDE TALEP PATLAMASI
Bu Habere Oy Verin!

Son yıllarda kozmetik ürünü olarak kullanılan eşek sütünün kanser hastalığına %90 şifalı olduğu anlaşılınca günümüzde büyük rağbet görmeye başladı. Eşek sütü çiftlikleri şimdiden hastalıklarına şifa arayanların uğrak yeri haline geldi. 

TIBBİ TEDAVİNİN YANINDA EŞEK SÜTÜ

Yaklaşık 1 hafta önce rahim ağzı kanserine yakalandığını doktorundan öğrenen 37 yaşındaki Neriman Akbalacı, tıbbi tedavinin yanı sıra şifayı eşek sütünde de arıyor. Ameliyat olması için kanserli tümörün küçülmesi gerektiğini belirten Akbalcı “Araştırmalarım sonucu eşek sütünün tümörlere iyi geldiğini duy-dum. Doktorlarımın gözetiminde tıbbi tedavime devam edeceğim. Ailemle birlikte Manyas’a gelerek, alternatif tedavi olarak düşündüğüm eşek sütünü denemeye karar verdim. Tatlımsı, hoş tadıyla içimi son derece kolay” dedi.

“MERDİVENLERİ BİR SOLUKTA ÇIKIYORUM”

Uzun yıllar şikâyetçi olduğu kronik astım ve bronşit hastalığını “eşek sütü” ile yendiğini anlatan Fatih Kara ise “Daha önce hastalığım nedeniyle nefes almakta güçlük çekiyordum. Eşek sütü kullanmaya başladıktan sonra ise ilaçlarımı bıraktım. Artık onlara gerek duymuyorum. Şifa arayanlar, 250 cc’lik tek içimlik şişelerde sabah ve akşam olmak üzere aç karnına günde iki kez çiğ olarak eşek sütü tüketmelidir. Bandırma’daki TOKİ evlerindeki üçüncü kattaki daireme çıkarken her katta dinleniyordum. Şimdi artık tek solukta çıkıyorum. Allah her derdi verirken dermanını da vermiş. Sadece arayıp bulmak bize düşüyor” diye konuştu.

 

Kaynak:balıkesirdemokrat.com.tr

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Üyelik İşlemleri
Üye Girişi
Şifre Hatırlatma
Yeni Üyelik

Lütfen email adresinizi veya kullanıcı adınızı yazınız.

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Captcha