ArtıBir
  • Henüz üye değil misiniz ? Sağ alt köşeden üye olabilirsiniz.

FACEBOOK’TAN DUYGU DOLU MESAJ !

FACEBOOK’TAN  DUYGU DOLU MESAJ !
FACEBOOK’TAN DUYGU DOLU MESAJ !
Bu Habere Oy Verin!

Balya’nın sevilen Belediye Başkanı Osman Kılıç’ın sosyal medya üzerinden yayınladığı duygusal birlik ve beraberlik mesajı dikkatleri çekti.

“Vakit Teröre karşı bir olma ,Teröre dur deme vaktidir.Kısacası kavga vakti değildir” diyen Başkan Osman Kılıç hem iktidara hemde muhalefete ince bir mesaj verdi. Başkan Kılıç’ın sosyal paylaşım ağı olan Facebook’ta yayınladığı birlik mesajı şu şekilde:

“Memleketimin neresinde hangi saatte kahpe bir pusunun kurulduğu Anadolumun neresinde patlatılan hain bir Bombayla kaç tane canın yanacağının belli olmadığı hain teröre kaç kurban vereceğimizin belli olmadığı yeni bir yıla merhaba demeye hazırlanırken daha kaç ocağın söneceğini tahmin bile edemediğimiz bu günlerde siz neyin peşindesiniz? Sizler sıcak Köşk’lerinizde keyif sürerken sokakta aç yatan gecenin ayazında bir lokma ekmeğe muhtaç olankardeşlerimizi düşünmez misiniz.Gecenin zifiri karanlığında sarp dağlarda vatanı için canını feda edene mi yanayım arkada boynu bükük kalan anaya babaya evlada mı, yoksa gözü yaşlı yare mi yanayım.Ocaklar birer birer sönerken,kardeşlerimiz zulüm altındayken biz sıcak odalarımızda nasıl rahat olabiliriz. Bize ihtiyacı olanlar bizim yardım elimizi uzatmamızı beklerken biz düşmüşüz birbirimize yazık çok yazık.

Herkesin vatan, millet ve bayrak Sevda’sı bellidir. Kimse kimsenin Sevda’sını ölçmeye vatanına ve milletine bağlılığını tartmaya kalkmasın. Bu memleket ve uğrunda canların feda edildiği Ay Yıldızlı Al bayrak hepimizindir. Nesiller boyu da özgürce dalgalanacaktır. Bu dünyadan göçenler olacak gerektiğinde bizler ülkeyi yönetenler makamlardan ineceğiz ama Al bayrağımız hep Memleketimin gönderinde dalgalanmaya devam edecektir.Buda bir kez daha böyle biline..

Hepimizin yeri mutlaka dolar. Analar ne yiğitler doğuruyor. İşte bu yüzden !Bu ülkenin ve yüce Türk milletinin birlik ve bütünlük içinde olmaya ihtiyacı var. Kimse kendi yarınının koltuğunu kaybetmemenin hesabını yapmasın millet ve memleket yararına kararlar alsın. Türk’ün Türk’ten başka dostu Müslümanın Müslümandan başka kardeşi yoktur. Vakit Teröre karşı bir olma ,Teröre dur deme vaktidir.Kısacası Kavga vakti değildir” diyerek vatanperver tutumunu bir kez daha gözler önüne serdi. Milliyetçi ruhunu Balyadaki hizmetleriyle kanıtlayan Osman Kılıç herkesi birlik ve beraberliğe davet eden bu yazısıyla Balya halkının seçiminin doğru yaptığını birkez daha kanıtladı olarak yorumlandı. <

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Üyelik İşlemleri
Üye Girişi
Şifre Hatırlatma
Yeni Üyelik

Lütfen email adresinizi veya kullanıcı adınızı yazınız.

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Captcha