ArtıBir
  • Henüz üye değil misiniz ? Sağ alt köşeden üye olabilirsiniz.

GÖMEÇ’TE ŞALVAR GİYDİ ZEYTİN TOPLADI

GÖMEÇ’TE ŞALVAR GİYDİ ZEYTİN TOPLADI
GÖMEÇ’TE ŞALVAR GİYDİ ZEYTİN TOPLADI
Bu Habere Oy Verin!

Gömeç’te zeytin hasat şenliğine katılan Canan Karatay, şalvar giyip zeytin topladı. Zeytinin altından daha kıymetli olduğunu söyleyen Karatay, kahvaltıda bol bol zeytin yedi.

Balıkesir’in Gömeç İlçesi’nde düzenlenen zeytin hasat şenliğine katılan Prof. Dr. Canan Karatay, zeytinin altından daha kıymetli olduğunu söyleyerek “Zeytin insanlara hayat verir. Ömrü uzatır” dedi. Kaldığı otelde kahvaltı yapan Karatay bol bol zeytin yedi.

KÖYLÜ KADINI OLDU

Gömeç İlçesi’nde Özel bir zeytinyağı firmasının düzenlediği zeytin hasat şenliğine Prof. Dr. Canan Karatay’ın yanı sıra Dr. Ümit Aktaş ve sosyal medya üzerinden oluşturulan ‘Çocuğuma Şeker Verme’ kampanyasını başlatan ‘Sağlıklı Yaşıyoruz’ grubu üyeleri katıldı. Akkızhan Otel’de kahvaltı yapan Prof. Dr. Canan Karatay, yediği zeytinlerin çekirdeklerini sayarak basın mensuplarına gösterdi. Prof. Dr. Karatay daha sonra şalvar giyip beline sepet bağladı ve Karaağaç Mahallesi’ndeki zeytin hasat şenliğine katıldı.

YRTJKGJHÖÇKN

Prof. Dr. Canan Karatay gruptaki kadınlarla birlikte zeytin hasadı yaparken Dr. Ümit Aktaş da zeytin hasat makinesini kullandı. Burada toplanan zeytinleri Öz Em zeytinyağı fabrikasına götüren grup, zeytinlerin sıkımını izledi ve taze zeytinyağını tattı.

“ZEYTİN ALTINDAN DAHA KIYMETLİDİR”

Prof. Dr. Canan Karatay “Zeytin altındır. Zeytinyağı da altın suyudur. Altından daha kıymetlidir zeytin. Çünkü insanlara hayat verir. Ömrü uzatır. Burada güneşin altında grup olarak zeytin topluyoruz. Çok mutluyuz” diye konuştu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Üyelik İşlemleri
Üye Girişi
Şifre Hatırlatma
Yeni Üyelik

Lütfen email adresinizi veya kullanıcı adınızı yazınız.

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Captcha