ArtıBir
  • Henüz üye değil misiniz ? Sağ alt köşeden üye olabilirsiniz.

“TEK ÇATI” ÇAĞRISI YAPILDI

“TEK ÇATI” ÇAĞRISI YAPILDI
“TEK ÇATI” ÇAĞRISI YAPILDI
Bu Habere Oy Verin!

Balıkesirspor Taraftarlar Derneği Başkanı Sezer Ceylan, daha güçlü bir Balıkesirspor meydana getirmek amacıyla taraftarlar derneğini kurduklarını belirtti.

Taraftar ve Stat Sorumlusu Hakan Özışıkoğlu ile birlikte taraftarlar derneğinde bir basın toplantısı düzenleyen Sezer Ceylan, derneğin faaliyetleri hakkında bilgi verdi.

Eskinden beri bir taraftar derneğinin var olduğunu ancak faal olma anlamında sıkıntılar yaşandığını belirten Ceylan, “Çeşitli adlar altında Balıkesirspor’a gönül veren taraftarları tek çatı altında toplamak, organize bir taraftar topluluğu meydana getirmek, kulübümüzü deplasmanda ve evimizde oynadığımız karşılaşmalarda desteklemek, ilimizi en iyi şekilde temsil etmek ve güçlü bir Balıkesirspor’u meydana getirmek amacıyla Balıkesirspor Taraftarlar Derneği’ni kurduk” dedi.

Bilet fiyatlarında gidilen indirime rağmen stadın hala dolmamasının üzücü olduğunu söyleyen Taraftar ve Stat Sorumlusu Hakan Özışıkoğlu ise, “Taraftarın gelmesi sportif başarıya da bağlı. Takım seri galibiyetler almaya başladığında inanıyoruz ki tribünlerimiz de dolmaya başlayacaktır” ifadelerini kullandı.

Özışıkoğlu, derneğe gelir sağlamak amacıyla bir takvim çalışması yapacaklarını ve destek beklediklerini sözlerine ekledi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Üyelik İşlemleri
Üye Girişi
Şifre Hatırlatma
Yeni Üyelik

Lütfen email adresinizi veya kullanıcı adınızı yazınız.

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Captcha