ArtıBir
  • Henüz üye değil misiniz ? Sağ alt köşeden üye olabilirsiniz.

TKDK VE HİBE DESTEK VERECEK YATIRIMCI ARIYOR !

TKDK VE HİBE DESTEK VERECEK YATIRIMCI ARIYOR !
TKDK VE HİBE DESTEK VERECEK YATIRIMCI ARIYOR !
Bu Habere Oy Verin!

TKDK girişimcilere seslendi!

Balıkesir Tarımsal ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK)   İl Koordinatörlüğü tarafından bilgilendirme toplantısı yapıldı.

Halk Eğitim Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıda, koordinatörlük uzmanları tarafından “tarımsal alanda yeni iş kurmak” ve “proje üretme” konularında katılımcılara bilgi verildi.

Katılımcılar, tarım, hayvancılık, arıcılık, mantar yetiştiriciliği, soğuk hava deposu kurulması gibi sektörlerde nasıl bir proje hazırlanması ve şartları konusunda dinleyenler bilgilendirildi.

Toplantıya, İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Ramazan Alan,Ziraat Odası Başkanı Hüseyin Danç, Süt Üreticileri Birliği Başkanı Mehmet Karaman, Damızlık Hayvan Yetiştiricileri Birliği Başkanı Kudret Eğen ile muhtarlar ve girişimciler katıldı.

Yatırım yapmak için hibe ve destek vermeye devam ettiklerini fakat yatırımcıların bu konularda bilgilerinin çok az olduğu anlatıldı.Girişimci yatırımcıların projeleri ile beraber il Koordinatörlüğüne geldikleri takdirde gerekli desteklerin kurum tarafından verileceği anlatıldı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Üyelik İşlemleri
Üye Girişi
Şifre Hatırlatma
Yeni Üyelik

Lütfen email adresinizi veya kullanıcı adınızı yazınız.

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Captcha