ArtıBir
  • Henüz üye değil misiniz ? Sağ alt köşeden üye olabilirsiniz.

BALIKESİR GÖRÜCÜYE ÇIKTI !

BALIKESİR GÖRÜCÜYE ÇIKTI !
BALIKESİR GÖRÜCÜYE ÇIKTI !
Bu Habere Oy Verin!

Balıkesir bir çok kurum ve kuruluşları ile İstanbul TÜYAP ta açılan Turizm fuarına katıldı. Şehrin turizm, kültür ve kentle özdeşleşmiş değerleri açılan ayrı standlarda dünyanın heryerinden gelen ziyaretçilere tanıtılıyor.

Dünyanın en büyük ilk beş turizm fuarı arasında gösterilen EMITT İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde kapılarını ziyaretçilere açtı. Fuarda Güney Marmara Kalkınma Ajansının desteği ve İl Kültür Turizm Müdürlüklerinin koordinasyonunda Balıkesir de yer alıyor.

srtjydgkhghjjkujmökıkçş

Doğu Akdeniz Turizm ve Seyahat Fuarı – EMITT, 20. yılını kutladığı 2016 yılında 28 – 31 Ocak 2016 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi‘nde kapılarını ziyaretçilere açtı. 70 bin m2’lik 11 salonunda gerçekleşecek fuarda; Ülke pavilyonları, Türkiye’nin Tatil Destinasyonları, Kış ve Outdoor Turizmi Destinasyonları, Oteller ve Turizm Merkezleri, Tur operatörleri, acentalar ve oteller katılımcı olarak yer alacak ve fuar ziyaretçilerine tanıtacaklar.

Balıkesir ve Çanakkale de özel stantlarla turizmcilerle buluşmak için fuarda yer alıyor. 3 ve 5. Salonlarda yer alan Balıkesir ve Çanakkale standlarında bölgenin destinasyonları bölgenin aktörleri tarafından tanıtılıyor. Beylükdüzü Tüyap’ta gerçekleştirilen EMITT Fuarına, Ulusal ve uluslararası turizmcilerle bir araya gelmek için bölgenin aktörlerine Güney Marmara Kalkınma Ajansı destek verdi.

6ıuytjkjhgf

EMITT Turizm Fuarı’na 80 ülkeden toplamda 4.500 kurum, kuruluş ve beldenin katılması hedefleniyor. Fuar ziyaretçileri bu katılım çeşitliliğiyle 2016 yılı tatil planlarını gerçekleştirme ve yeni destinasyonları yakından tanıma imkanı yakalayacaklar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Üyelik İşlemleri
Üye Girişi
Şifre Hatırlatma
Yeni Üyelik

Lütfen email adresinizi veya kullanıcı adınızı yazınız.

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Captcha