ArtıBir
  • Henüz üye değil misiniz ? Sağ alt köşeden üye olabilirsiniz.

BALIKESİRLİ VALİ CEYLAN HAYIRSEVERLERİ ÖDÜLLENDİRDİ

BALIKESİRLİ VALİ CEYLAN HAYIRSEVERLERİ ÖDÜLLENDİRDİ
BALIKESİRLİ VALİ CEYLAN HAYIRSEVERLERİ ÖDÜLLENDİRDİ
Bu Habere Oy Verin!

Nevşehir’in Ürgüp ilçesinde bulunan Perissa Otelde düzenlenen plaket törenine, Nevşehir Valisi Mehmet CEYLAN,  Nevşehir Milletvekilleri Mustafa AÇIKGÖZ, Murat GÖKTÜRK, Ebubekir GİZLİGİDER, Ürgüp Kaymakam Vekili Vali Yardımcısı Ahmet SOLEY, Milli Eğitim Müdürü Osman ŞİMŞEK, Ürgüp Belediye Başkanı Fahri YILDIZ ve hayırsever vatandaşlar katıldı.

Programın açılış konuşmasını yapan Milli Eğitim Müdürü Osman ŞİMŞEK tüm hayırseverlere teşekkür etti. ŞİMŞEK, ‘’Bugün burada Nevşehir’de bulunan hayırseverlerimiz ile bir arada olmaktan dolayı son derece mutluyuz. İlimizin eksiklerini katkı sağlamak amacıyla değerli hayırseverlerimiz tarafından yaptırılan okul, pansiyon ve eğitim alanında desteklerini veren hayırseverlerimize sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Eğitim alanında bizlerin gelişmesinde hayırseverlerimizin katkısı şüphesiz çok büyüktür. Hayırseverlik bizim kültürümüzün, ülkemizin kültüründe çok önemli bir parça olduğunu hepimiz bilmekteyiz. Ben bir kez daha tüm hayırseverlerimize vermiş oldukları desteklerden dolayı teşekkür ediyorum’’
dedi.
Nevşehir Milletvekili Ebubekir GİZLİGİDER ise Nevşehir’de bulunan hayırseverlerin özellikle eğitim alanında katkılarının çok büyük olduğunu kaydetti.

Nevşehir Valisi Mehmet CEYLAN’da burada yaptığı konuşmada Nevşehirlilere eğitim camiasına vermiş oldukları desteklerden dolayı teşekkür etti. Vali CEYLAN, ‘’Öncelikle bu hazırlamış olduğumuz programa teşrif ettiğiniz için bizleri onurlandırdığınız için Milli Eğitim camiası adına, Nevşehirliler adına sizlere şükranlarımı sunuyorum. Gerçekten biraz önce yapılan hizmetlerin ne kadar isabetli olduğunu ve ne kadar değerli olduğunu milletvekillerimizi belirttiler. İnşallah Allah bizlere de nasip eder bu tür güzel hayırlar yapabilmeyi. Hayır herkese nasip olacak bir şey değil. Tabi ki hayrın en önemli olanların biriside Milli eğitime, yani okula yani çocuklarımıza yapılan yardımdır. Bu yapılan yardımlar çocuklarımıza daha iyi ortamda okumayı sağlıyor hem de kendimiz için, geleceğimiz için hem de ahretimiz için daha fazla bir katkı sağlamış oluyoruz. Ben Nevşehir’den özellik bu konuda yardımlarını sürekli sağlayan Nevşehirlilere teşekkür etmek istiyorum. Türkiye’de en çok hayırseveri olan eğitim kurumlarının bir çoğunun siz değerli hayırseverlerimiz tarafından yapılıyor. Bu konuda sizlere ne kadar teşekkür etsek azdır’’ dedi.

 

Konuşmaların ardından ise Nevşehir’de Milli Eğitime verilen desteklerinden dolayı hayırseverlere plaketleri Vali Mehmet CEYLAN, Milletvekilleri Mustafa AÇIKGÖZ, Murat GÖKTÜRK, Ebubekir GİZLİGİDER, Ürgüp Kaymakam Vekili Ahmet SOLEY tarafından verildi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Üyelik İşlemleri
Üye Girişi
Şifre Hatırlatma
Yeni Üyelik

Lütfen email adresinizi veya kullanıcı adınızı yazınız.

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Captcha