ArtıBir
  • Henüz üye değil misiniz ? Sağ alt köşeden üye olabilirsiniz.

BALIKESİRLİ VALİ EMİTT’TE

BALIKESİRLİ VALİ EMİTT’TE
BALIKESİRLİ VALİ EMİTT’TE
Bu Habere Oy Verin!

Nevşehir Valisi Mehmet CEYLAN, 28-31 Ocak 2016 tarihlerinde İstanbul Beylikdüzü Fuar Merkezinde düzenlenen 20. Doğu Akdeniz Turizm ve Seyahat Fuarına (EMİTT) katıldı.

Öncelikle memleketi Balıkesir’in standlarını gezip yöneticiler ve hemşehrileri ile hasret gideren vali gelen istekleri geri çevirmeyip bol bol fotoğraf çektirdi.

Yerli ve yabancı çok sayıda ziyaretçinin katıldığı fuarda Kapadokya bölgesinden Nevşehir olarak tek bir stant içerisinde düzenlenen alana Nevşehir’den Ürgüp, Avanos ve Kozaklı ilçeleriyle beraber Ortahisar, Uçhisar ve Göreme beldeleri de katıldı. KAPHİB (Kapadokya Alt Yapı ve Hizmet Birliği) öncülüğünde hazırlanan stantta Kapadokya’dan çok sayıda turizm firması da yer almaktadır.

Kapadokya bölgesinin tüm kültürel ve yöresel özelliklerinin tanıtılacağı fuarda bölge turizmcilerinin yabancı turizmcilerle de işbirliği çalışmaları yapması hedefleniyor.

Büyük bir alanda özel dekorlarla hazırlanan Kapadokya standı, ziyarete gelen yerli ve yabancı misafirlerin ilgi odağı oluyor. Kapadokya bölgesinin eşsiz doğasına ve tarihine ilgi duyan ziyaretçiler Kapadokya kartpostalları gibi tanıtım dokümanlarından alarak bölgeye duydukları hayranlıklarını ifade ediyorlar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Üyelik İşlemleri
Üye Girişi
Şifre Hatırlatma
Yeni Üyelik

Lütfen email adresinizi veya kullanıcı adınızı yazınız.

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Captcha