ArtıBir
  • Henüz üye değil misiniz ? Sağ alt köşeden üye olabilirsiniz.

BAŞKAN UĞUR HALKLA İÇ İÇE !

BAŞKAN UĞUR  HALKLA İÇ İÇE  !
BAŞKAN UĞUR HALKLA İÇ İÇE !
Bu Habere Oy Verin!

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur yoğun çalışma temposu içinde fırsat buldukça halka bütünleşme adına ziyaretler yapıyor.

Açılışlar için Burhaniyede bulunan Başkan Uğur “Balıkesir Bir Büyük Aile Oluyor” projesi kapsamında Burhaniye’de ev ziyaretleri gerçekleştirdi. Burhaniye’deki ilk ziyaretini Zeliha- Mustafa Tınaz çiftinin evine yapan Başkan Uğur, Tınaz çiftinin çocukları Gökhan’la sohbet etti. Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mustafa Akbıyık’ın da yer aldığı ziyarette, uzman ekip aile ve Gökhan Tınaz’la ilgili Başkan Uğur’a bilgi verdi. Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur’un ziyareti karşısında duygulandıklarını ifade eden Zeliha Tınaz, “ Bugün bizim bayramımız, ne mutluyuz ki kapımızı açanlar var. Allah’a şükür devletimiz her şeyimizi veriyor. Sizlerden, devletimizden memnunuz” dedi. Başkan Uğur, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nin olarak, toplumdaki dezavantajlı grupların her zaman yanlarında olduklarını söyledi.

E6RUYHGFD

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, Burhaniye’deki ikinci ziyaretini yeni çocukları olan Şerife- Zekeriya Malkoç çiftinin evine yaptı. Malkoç çiftinin yeni dünyaya gelen çocukları Muhammet Enes’e uzun ve sağlıklı bir ömür dileyen Başkan Uğur, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nin özel hediye paketini, evdeki diğer çocuklara da oyuncak hediye etti.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Üyelik İşlemleri
Üye Girişi
Şifre Hatırlatma
Yeni Üyelik

Lütfen email adresinizi veya kullanıcı adınızı yazınız.

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Captcha