ArtıBir
  • Henüz üye değil misiniz ? Sağ alt köşeden üye olabilirsiniz.

“BU ÇOCUKLAR İÇİN RİSK ALINIR”

“BU ÇOCUKLAR İÇİN RİSK ALINIR”
“BU ÇOCUKLAR İÇİN RİSK ALINIR”
Bu Habere Oy Verin!

Çocuklar için sahneye çıkıp şarkı söyleyecek Mehmet Topal, “Sesim çok kötüdür ama büyük seslerin içinde bir şeyler yapmaya çalışacağız.” dedi. Olcan Adın, projede yer almanın mutluluğunu paylaştı. Oyuncu Hakan Bilgin de, “Futbolcunun şarkı söylemesi cesaret ister, büyük bir riski göze aldılar.” ifadelerini kullandı.

Cüneyt Çakır, Kenan Sofuoğlu, Olcan Adın, Emre Belözoğlu, Burak Yılmaz, Gökhan Töre, Kerem Tunçeri, Neslihan Demir… Yeşil sahaların, potanın, filenin ve yarış pistlerinin yıldızları acaba sahnede nasıllar? Sesleri güzel mi? İyi şarkı söyleyebiliyorlar mı? Bu soruların cevabı 9 Şubat’ta TİM Maslak Show Center’daki konserde cevap bulacak. Mehmet Topal ve Serkan Balcı’nın öncülüğünde gerçekleştirilen konserde milli sporcular çocukların eğitimi için sahne alacak. Candan Erçetin, Feridun Düzağaç, Funda Arar, wholesale michael kros outlet Murat Dalkılıç, Mustafa Ceceli ve Nilüfer gibi ünlü sanatçılar da sporculara eşlik edecek.

5YREJHGF

TOÇEV yararına düzenlenen ‘Yıldızların Şarkıları Çocukların Yarınları’ adlı konserin tanıtım toplantısı ise önceki gün yapıldı. Türkiye Spor Yazarları Derneği’nin Levent’te bulunan tesislerindeki toplantıda Topal, “Sesim çok kötüdür ama çocuklar için bu kadar büyük seslerin içinde bir şeyler yapmaya çalışacağız.” dedi.

Hayatının bir döneminin Çocuk Esirgeme’de geçtiğini dile getiren Balcı da, “Eğitim ihtiyacı olan birçok kardeşimiz var. Bu kadar büyüyeceğini tahmin etmiyordum, gurur duyuyorum.” ifadelerini kullandı. Futbolcu Olcan Adın da projeye yer almamın mutluluğunu paylaştı.

Bir Telefonla Bu İşin İçinde Olmak İstediler

Selçuk Yöntem’in sunuculuğunu yapacağı konserin müzik direktörü de sanatçı Metin Özülkü. Selda Topal ve Berfin Balcı’nın telefonuyla ekibe katıldığını söyleyen Özülkü, şöyle konuştu: “Bu kadro herhangi bir pirim veya transfer teklifi ile kurulmadı. Tüm sanatçı arkadaşlarımız bir telefonla gönülden bu işin içinde olmak istediler.” TOÇEV yönetim kurulu üyesi oyuncu Hakan Bilgin, “Futbolcunun şarkı söylemesi cesaret ister, büyük bir riski göze aldılar.” değerlendirmesini yaptı.

ÇOCUKLAR İÇİN YAŞASIN İYİLİK

“Sporcularımız bu ülkenin gözbebeği.” diyen sanatçı Feridun Düzağaç, “Dünyada iyi insanlar az. Projenin büyümesinde katkısı olan sporcularımız ve eşlerine teşekkür ederim. Eğitim hakkı kutsaldır. Bu tip hareketlerin çoğalması gerekiyor. Yaşasın iyilik, diyorum. Umarım çok güzel bir gece olacak.” cümleleriyle duygularını dile getirdi. Çocuklar için her şeyi yapabileceğini söyleyen Funda Arar da, destek çağrısında bulundu. Zara ise, “Bu işin bir başka heyecanlı kısmı da sporcu arkadaşlarımızı bizim sahada göreceğiz, deplasmana gelecekler.” yorumunu yaptı. Murat Dalkılıç, Bülent Serttaş, Kubat, Nükhet Duru ve Ümit Besen de toplantıya katılan diğer sanatçılardı.

Sporculardan Sürpriz Düetler

Semih Saygıner-İpek Açar, Cüneyt Çakır-Feridun Düzağaç, Funda Arar-Mehmet Topal, Mustafa Ceceli-Kenan Sofuoğlu, Emre Belözoğlu-Volkan Konak düet yapacak. Semih Kaya enstrüman çalacak. Elde edilecek gelir, TOÇEV’in ‘Öğrenim Merkezi’nin yapımına katkı sağlayacak.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Üyelik İşlemleri
Üye Girişi
Şifre Hatırlatma
Yeni Üyelik

Lütfen email adresinizi veya kullanıcı adınızı yazınız.

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Captcha