ArtıBir
  • Henüz üye değil misiniz ? Sağ alt köşeden üye olabilirsiniz.

DURSUNBEY’DE AT YARIŞLARI YAPILACAK

DURSUNBEY’DE AT YARIŞLARI YAPILACAK
DURSUNBEY’DE AT YARIŞLARI YAPILACAK
Bu Habere Oy Verin!

Dursunbey’de ata sporlarından olan At biniciliği ile ilgilenen Fatih Akbaba Belediye Başkanı Ramazan Bahçavan’ı makamında ziyaret etti. Türkiye’nin bir çok ilinde gerçekleşen Rahvan At yarışlarının Dursunbey’de de yapılmasını istediklerini belirten Fatih Akbaba bu spora ilginin de yoğun olduğunu ve Dursunbey’de yapılacak olan yarışlara yüzün üzerinde yarışçının katılabileceğini belirtti.

Rahvan At yarışları hakkında Başkan Bahçavan’ı bilgilendiren Akbaba, Belediyenin bu spora destek olmasını istedi. Bunun üzerine Başkan Bahçavan ata sporu olan at biniciliğinin ilçede yaygınlaşması ve sosyal bir etkinliğin daha ilçeye kazandırılması için bu teklife sıcak bakacaklarını belirtti. Yetkililere uygun bir arazinin bulunması yönünde talimat veren Başkan Bahçavan örnek olacak hipodromlarında incelenmesini istedi. Ayrıca Rahvan at yarışları federasyonu yetkilileri ile görüşen Başkan Bahçavan, Dursunbey’in Türkiye şampiyonasında takvime alınmasını istedi.

Desteklerinden dolayı Başkan Bahçavan’a teşekkür eden Fatih Akbaba Başkan Bahçavan’a at heykeli hediye etti. Önümüzdeki yaz aylarında yapılması planlanan yarışlar öncesi ilçede yer arama çalışmaları devam ediyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Üyelik İşlemleri
Üye Girişi
Şifre Hatırlatma
Yeni Üyelik

Lütfen email adresinizi veya kullanıcı adınızı yazınız.

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Captcha