ArtıBir
  • Henüz üye değil misiniz ? Sağ alt köşeden üye olabilirsiniz.

HALKI YALNIZ BIRAKMIYOR !

HALKI YALNIZ BIRAKMIYOR !
HALKI YALNIZ BIRAKMIYOR !
Bu Habere Oy Verin!

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur her fırsatta evlere ziyarette bulunuyor. İyi bir siyasetçi ve iyi bir yönetici vasfını her zaman gösteren başarılı başkan Balıkesir’imizin evladı Şehidimiz Fatih Tomuşoğlu’nun İvrindi ilçemizin Çamköy Mahallesindeki ailesine ziyarette bulundu. Kar yağışı altında şehidin kabrini de ziyaret eden Uğur dua etti. Yaptığı ziyarette aileye yakın ilgi gösteren ve hediyeler veren başarılı başkan aileye yalnız olmadıklarını ve unutulmadıklarını yakından hissettirdi.

Bir başka ziyaretini özürlü hemşehrisi Gökhan’ın evine yapan A.Edip Uğur burada da aile ve Gökhan ile yakından ilgilendi.

54etkjöç

Daha sonra “Merhaba Bebek” projesi kapsamında Bandırma’da yeni bebekleri olan iki aileyi evlerinde ziyaret etti. Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nin vatandaşa dokunan hizmetlerinden biri olan “Merhaba Bebek” projesi kapsamında ilk ziyaretini Deniz ailesine gerçekleştiren Başkan Uğur, Kevser-Ali Deniz çiftinin yeni dünyaya gelen Yağız Kaan isimli bebeğini kucağına alıp sevdi.

2015’i NASIL BİLİRDİNİZ?

Yağız Kaan bebeğin aileye hayırlı uğurlu olmasını dileyen Başkan Uğur, “İnşallah analı-babalı büyüsün, devlete millete hayırlı evlat olsun” dedi. Başkan Uğur, sonrasında Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nin özel hediye paketini aileye teslim etti. Başkan Uğur’un Bandırma’daki ikinci adresi Selma-Tahir Mülazım çiftinin evi oldu. Mülazım ailesinin yeni ferdi Yusuf isimli bebeği seven Başkan Uğur, aileye “hayırlı olsun” temennisini belirtti. Ailedeki diğer çocuklarla da sohbet edip onlara hediyeler veren Başkan Uğur, Mülazım ailesine Yusuf bebek için Büyükşehir Belediyesi’nin özel hediye paketini teslim etti.

yejkcghvö

Nikahlarda, sünnetlerde, cenazelerde bulunmakla halka “ben sizin seçtiğiniz bir başkanım ve sizin yanınızdayım” mesajını veren başkan bu katılımları ile büyük takdir topluyor.Bu yaşta bu kadar yoğun çalışmaların arasında halkın arasından çıkmayan Büyükşehir Belediye Başkanı Edip Uğur’un enerjisini nereden aldığı merak ediliyor.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Üyelik İşlemleri
Üye Girişi
Şifre Hatırlatma
Yeni Üyelik

Lütfen email adresinizi veya kullanıcı adınızı yazınız.

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Captcha