ArtıBir
  • Henüz üye değil misiniz ? Sağ alt köşeden üye olabilirsiniz.

” HAYDİ ANNE-BABALAR OYUNA ”

” HAYDİ ANNE-BABALAR OYUNA ”
” HAYDİ ANNE-BABALAR OYUNA ”
Bu Habere Oy Verin!

Balıkesir Üniversitesi Necatibey Eğitim Fakültesi ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Karesi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Alişuuri İlkokulu arasındaki protokol çerçevesinde imzalanan “Haydi Anne-Babalar Oyuna” projesi hayata geçti.

Çeşitli nedenlerle çocuklarına zaman ayıramayan velilerin çocukları ile oyunlar oynayarak daha kaliteli bir zaman geçirmelerini sağlamalarını amaçlayan proje kapsamında Halil İnalcık Konferans salonunda gerçekleştirilen seminer ve sergi etkinliğine, Necatibey Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Fatih Satıl, Karesi İlçe Milli Eğitim Müdürü Ramazan Konakbay, öğretmenler, öğrenci velileri ve öğrenciler katıldı.

56RTUYGHJK

Etkinlik açılış konuşmasında Necatibey Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Fatih Satıl; “Maalesef günümüzde anne-babalar çocuklarına yeterli miktarda zaman ayırmamaktadır. Birlikte yapılacak oyun faaliyetlerinin yerini televizyon karşısında geçirilen boş vakitler almaktadır. Fakülte olarak bizler de bu eksikliğin farkındayız ve bu nedenle bu güzel projeye destek olduk. Projenin yararlı olmasını dilerim” dedi.

7RTUGYIHKJ

Daha sonra, Proje Koordinatörü Çiğdem Gedik, projeyi tanıtan bir sunum yaparken, devamında Alişuuri İlkokulu öğrencileri bir oyun gösterimi gerçekleştirdi. NEF öğretim üyelerinden Yrd. Doç. Dr. Sonnur Işıtan’ın da “Okul Öncesi Dönemdeki Çocuklarla Ailelerin Oyun Oynayarak Kaliteli Zaman Geçirmesinin Önemi” başlıklı bir sunum yaptığı etkinlik, öğrenci velilerinin çocukları ile birlikte yapmış oldukları oyunların sergilenmesi ve sonrasında yapılan ikramla sona erdi.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Üyelik İşlemleri
Üye Girişi
Şifre Hatırlatma
Yeni Üyelik

Lütfen email adresinizi veya kullanıcı adınızı yazınız.

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Captcha