ArtıBir
  • Henüz üye değil misiniz ? Sağ alt köşeden üye olabilirsiniz.

OLCAN, TOÇEV İÇİN SAHNEYE ÇIKACAK !

OLCAN, TOÇEV İÇİN SAHNEYE ÇIKACAK !
OLCAN, TOÇEV İÇİN SAHNEYE ÇIKACAK !
Bu Habere Oy Verin!

Tüvana Okuma İstekli Genç Öğrenim Vakfı’nın (TOÇEV) daha çok çocuğa dayanak sağlayabilmek için 9 Şubat’ta gerçekleştireceği ‘Yıldızların şarkıları çocukların yarınları’ konseri için spor dünyasının iki önemli isminden daha destek geldi.

45WYRHTFGNM

FIFA kokartlı hakemlerimizden Cüneyt Çakır ile Medipol Başakşehir Teknik Patronu Abdullah Avcı , sanatçılar ile spor dünyasının populer isimlerinin görüştüğü konserde sahneye çıkıp dayanak verme sonucuna vardı . Profesyonel müzik adamı Yazı Özülkü’nün müzik direktörlüğünü yaptığı proje alanında tertip edecek konser, 9 Şubat 2016 Salı bugünü TİM Maslak Show Center’da gerçekleştirilecek. Konser öncesinde Ülkemiz Spor Yazarları Derneği’nin (TSYD) Levent’te yer alan tesislerinde 4 Ocakta 2016 Pazartesi bugünü saat 14.00’de proje detaylarının paylaşılacağı basın toplantısı tertip edecek .

CÜNEYT ÇAKIR İLE FERİDUN DÜZAĞAÇ DÜET YAPACAK

Geçtiğimiz günlerde stüdyoya giren FIFA kokartlı hakemlerimizden Cüneyt Çakır önce ses provasında mikrofonla buluştu. Çakır ile Feridun Düzağaç düet yapıp rock söyleyecek. İlk defa bu şekilde bir projede bulunduğunu anlatan Cüneyt Çakır, ”Çocuklar faydanına gerçekleştirecek bir projede yer almak mutlu olmak veren fakat onlarca insanın önünde sahnede ezgi söyleyecek olmak da bir o civarı heyecanlı. Bu heyecanımı, benimle beraber projede yer alan büyük adlar bir parça da olsa hafifletiyor. Hayatımın bir parçası olan müzik ile alakalı şimdiye civarı hiç ifade etmek benzeri bir deneyimim olmadı fakat güzel bir Rock dinleyicisi olduğumu söyleyebilirim. Feridun Düzağaç benzeri kuvvetli bir sesle düet yapacağım. Inşallah huzurlu bir performans çıkar meydana ” diye konuştu .

ABDULLAH AVCI: ‘BİR ÇOK PROJEDE YER ALDIM ŞAYET HİÇ BİRİNDE ŞARKI SÖYLEMEDİM

Medipol Başakşehir Teknik Patronu Abdullah Av Yapan , bugüne civarı öğrenim ve sıhhatle alakalı birden fazla projede bulunduğunu fakat hiç birinde ezgi söylemediğini ifade ederek , ”Konuşurken ses tonumun iyi meydana geldiğini düşünsem de, ezgi ifade etmek ile alakalı aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Yoğunluğumdan dolayı ses provasına şuan için gidemedim. Değerli bir müzik adamı olan Yazı Özülkü ile çalışacak olmak beni rahatlatıyor. Bir dinleyici olarak sanat müziğine ilgim var, inşallah dinleyici ilgim seslendirme ile alakalı bana destekçi olur ” diye konuştu.
Müzik adamı Yazı Özülkü’ nün müzik direktörlüğünü yaptığı proje alanında tertip edecek konser, 9 Şubat 2016 Salı bugünü TİM Maslak Show Center’da gerçekleştirilecek. Yıldız futbolcular; Mehmet Topal ve Serkan Balcı’nın öncülüğünde organize edilen bu gecenin sunuculuğunu ise Selçuk Yöntem yapacak. Gecede sahneye Ayşegül Aldinç, Bülent Serttaş, Candan Erçetin, Fatih Erkoç, Feridun Düzağaç, Funda Arar, İpek Açar, Murat Dalkılıç, Mustafa Ceceli, Nilüfer, < Nükhet Duru, Selami Şahin, Ümit Besen, Volkan Konak, Zara ve Ziynet Sali çıkarken, dev sanatçılara Burak Yılmaz (Futbolcu), Çağla Büyükakçay (Tenisçi), Eda Erdem Dündar (Milli Voleybolcu), Emre Belözoğlu, Gökhan Saki (Boksör), Gökhan Töre (Futbolcu), Hidayet Türkoğlu ( Ülkemiz Basketbol Federasyonu CEO'su), Işıl Alben (Milli Basketbolcu), Kenan Sofuoğlu (Milli Motosikletçi), Kerem Tunçeri (Milli Basketbolcu), Mehmet Topal (Futbolcu), Neslihan Demir (Milli Voleybolcu), Nuri Şahin (Futbolcu), Olcan Adın (Futbolcu), Semih Kaya (Futbolcu), Semih Saygıner (Bir Gün Önceya Bilardo Şampiyonu), wholesale michael kros outlet

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Üyelik İşlemleri
Üye Girişi
Şifre Hatırlatma
Yeni Üyelik

Lütfen email adresinizi veya kullanıcı adınızı yazınız.

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Captcha