ArtıBir
  • Henüz üye değil misiniz ? Sağ alt köşeden üye olabilirsiniz.

REKORTMENLER ÖDÜLLENDİRİLDİ

REKORTMENLER ÖDÜLLENDİRİLDİ
REKORTMENLER ÖDÜLLENDİRİLDİ
Bu Habere Oy Verin!

16 Ocak’ta İstanbul’da yapılan Salon Yürüyüş Atletizm Türkiye Şampiyonası’nda toplamda 6 madalya elde eden Ayvalıklı atletler ödüllendirildi.

Ayvalıklı atletler, İstanbul’da ki bu başarılarının sevincini ziyaret ettikleri Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer ile paylaştılar.

Ayvalık’ın gururu olan başarılı atletleri makamında kabul ederek onları bu başarılarından dolayı kutlayan Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer, sporcuları hediye çeki ile ödüllendirdi. Sporun insan yaşamına disiplin ve sağlık getirdiğini belirten Başkan Gençer, genç sporculara sporu bırakmamalarını ve başarılarını sürdürmelerini önerdi.

İstanbul’daki Salon Yürüyüş Atletizm Türkiye Şampiyonası’nda Ayvalıklı atletler, Mert Atlı 3 bin ve 5 bin metrede yeni Türkiye rekoru kırarken, Şahin Şenoduncu ise 3 bin ve 5 bin metrede U 23 yeni Türkiye rekorunun sahibi oldu. Melek Savcı 2 bin metrede U 16 kategorisinde ikinci, Emirkan Demiz U 16’da üçüncü, Sino Erden U 14’de üçüncü ve Yıldız Kızlarda Gürcan Kardelen Erdinç ise üçüncü olarak toplamda 6 madalya ve 4 yeni Türkiye rekorunun sahibi oldular.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Üyelik İşlemleri
Üye Girişi
Şifre Hatırlatma
Yeni Üyelik

Lütfen email adresinizi veya kullanıcı adınızı yazınız.

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Captcha