ArtıBir
  • Henüz üye değil misiniz ? Sağ alt köşeden üye olabilirsiniz.

SULTAN AHMET PATLAMASI’NI DEĞERLENDİRDİ !

SULTAN AHMET PATLAMASI’NI DEĞERLENDİRDİ !
SULTAN AHMET PATLAMASI’NI DEĞERLENDİRDİ !
Bu Habere Oy Verin!

Tuğçe Kazaz, Sultanahmet’te meydana gelen terör saldırısı sonrası sosyal medya hesabından olayı çözen tespitlerde bulundu. Twitter hesabından açıklamalarda bulunan eski manken, yeni AKP entelektüeli Tuğçe Kazaz, Sultanahmet saldırısıyla, “Cumhurbaşkanı Erdoğan’a ‘Ortadoğu’ndan uzak dur’ mesajı verildiğini öne sürdü.

“ERDOĞAN’A MESAJ VERMEK İSTEDİLER”

Bu terör eyleminin Sultanahmet ve Ayasofya yakınında, dikilitaş’ın orda gerçekleşmiş olması, Ülke turizmine darbe vurmaktır. En çok turiste ev sahipliği yaptığımız Ülkelerden biri olan, Alman kafilesinin, saldırı için seçilmiş olması, tesadüf değildir. Ortadoğu’da başta yeni nesil enerji olmak üzere, tüm enerji kaynaklarını bir yüzyıl daha, sömürme planları yapanlar, onlara engel olmak isteyen ve mazlumların hakkını korumaya çalışan, güçlü Türkiye Devletine ve Sn. Erdoğan’a “Ortadoğu’dan uzak dur!” mesajını verdiler.

“TERÖR DEVLETİ KURMAK İSTEYENLERE DUR DİYEN TÜRKİYE’YE…”

Teröristlerine ve kan emici planlarına engel olmak için, Kuzey Irak’ta bulunan askerlerimizden, rahatsız oldukları için, çekin diyorlar. 911 km sınırımız olan Suriye’de, terör menşeli yeni bir devlet kurmak isteyenlere, dur diyen Türkiye’ye, gözdağı vermeye çalıyorlar. Kısacası, Ortadoğu ve mazlumlar için, varlık göstermeye çalışan Türkiye’ye, teröristler ile Ülkenizi kana bularız diyorlar.
P.S. Tweetler yazıldığı şekilde alınmıştır.

 

haberola.com

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Üyelik İşlemleri
Üye Girişi
Şifre Hatırlatma
Yeni Üyelik

Lütfen email adresinizi veya kullanıcı adınızı yazınız.

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Captcha