ArtıBir
  • Henüz üye değil misiniz ? Sağ alt köşeden üye olabilirsiniz.

BALIKESİRLİLER BURSA’DA BASINLA BULUŞTU !

BALIKESİRLİLER BURSA’DA BASINLA BULUŞTU !
BALIKESİRLİLER BURSA’DA BASINLA BULUŞTU !
Bu Habere Oy Verin!

 Bursa’da faaliyet gösteren Balıkesirliler Derneği, Bursa basını ile kahvaltıda bir araya geldi.

Bursa Balıkesirliler Derneği Başkanı İrfan Göktaş’ın kardeşinin cenazesi nedeniyle katılamadığı kahvaltılı toplantıya Başkan vekili Yücel Savaş Vekalet etti. Dernek Başkan Vekili Yücel Savaş, üç yıl önce kurulan derneğin kısa sürede kurumsal bir yapı ile organize olduklarını belirterek,  ‘Küçük adımarla büyük hedeflere” prensibi doğrultusunda çalışmalarını yürüttüklerini söyledi.

Balıkesir’i, Bursa’da en iyi şekilde temsil etmek ve hemşehrilerini biraraya toplamak adına  çeşitli projeler hayata geçirdiklerinin altını çizen Savaş, “Yapılanmamız içinde, kadın, gençlik, sosyal ve kültürel işler ile basın-yayın komitelerimizi oluşturarak derneğimizi daha etkin ve katılımcı bir sivil toplum örgütü haline getirdik. Derneğimizde her pazar folklor hocalarıyla ücretsiz Balıkesir yöresine ait hal oyunları kursları vermeye devam ediyoruz. Ayrıca yöresel ürünlerimizin tanıtım ve satışını yapıyoruz. Bu anlamda bir sivil toplum örgütü olarak varlığımızı duyurmak, daha geniş çevrelere ulaşmak için Bursa basının desteğine ihtiyacımız var” diye konuştu.

Cenaze nedeniyle kısa süren toplantının önümüzdeki süreçte tekrarlanması ve Bursa basını olarak Balıkesirliler Derneğine destek kararı çıktı.

Zeybekajans ailesi olarak Bursa Balıkesirliler Derneği Başkanına ve yakınlarına başsağlığı diler ailesine ve yakınlarına sabırlar dileriz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Üyelik İşlemleri
Üye Girişi
Şifre Hatırlatma
Yeni Üyelik

Lütfen email adresinizi veya kullanıcı adınızı yazınız.

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Captcha