ArtıBir
  • Henüz üye değil misiniz ? Sağ alt köşeden üye olabilirsiniz.

BALKES 50. YIL LOGOSUNU ARIYOR

BALKES 50. YIL LOGOSUNU ARIYOR
BALKES 50. YIL LOGOSUNU ARIYOR
Bu Habere Oy Verin!

Balıkesirspor’un kuruluşunun 50. yılı kutlamaları çerçevesinde tasarım çalışmaları yapılan 50.yıl logoları gelen tepkiler üzerine geri çekildi. Hazırlanan logolar arasından seçilen 3 logo sosyal medya üzerinden taraftarların seçimine sunulmuştu. Aynı sosyal medya üzerinden gelen tepkiler üzerine kulüp yönetimi geri adım attı ve 50.yıl logolarının hazırlanmasında geçmişte emekleri olan büyüklerin görüşlerininde alınması gerektiğini duyurdu. Kulüpten yapılan açıklama şu şekilde;

Kulübümüzün 50. Kuruluş yılı etkinlikleri çerçevesinde yapılması planlanan 50. Yıl Logosu, büyük talep görmüş ve Kulübümüze onlarca çalışma gönderilmiştir.

Bu çalışmaların içinden seçilen 3 adet çalışma büyük Balıkesirspor taraftarının oylamasına sunulmuş ve en çok oyu alan çalışmanın 50. Yıl logosu olacağı belirtilmiştir.

Taraftarımızın büyük ilgi gösterdiği oylama devam ederken, olumlu tepkiler aldık.

Fakat, Balıkesirspor’a gönül vermiş ve camiaya hizmetleri tartışılmaz büyüklerimizden ve taraftarımızdan birçok olumsuz tepki geldiğini de gözlemledik.

Gelen bu tepkilere Balıkesirspor yönetiminin duyarsız kalması söz konusu olamaz.

Balıkesirspor camiasının ve taraftarının topyekûn onay vermediği bir esere Balıkesirspor Yönetim Kurulunun onay vermesi mümkün değildir. Balıkesirspor Yönetim Kurulu gücünü Camiasından ve taraftarından almaktadır.

Yapılacak hiçbir çalışma, Balıkesirspor camiasının birlik beraberliğinden ve kazanılmış değerlerinden üstün değildir.
Balıkesirspor a ait olması planlanan bir çalışmanın, camianın üzerinde yaratacağı ayrıştırıcı etkiler göz önünde bulundurularak, yapılması düşünülen hiçbir 50. Yıl logosu uygun bulunmamış ve bu düşünceden vazgeçilmiştir.
Fikirleri ve emekleri ile bu sürece destek veren bütün eser sahiplerinden özür diler, kendilerine emekleri için teşekkür ederiz.

50 Yıl etkinlikleri ve çalışmaları için , önümüzdeki süreçte katkılarınızın ve önerilerinizin artarak devam etmesini rica ederiz.

Büyük Balıkesirspor camiasına saygılarımızla.

Balıkesirspor Yönetim Kurulu

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Üyelik İşlemleri
Üye Girişi
Şifre Hatırlatma
Yeni Üyelik

Lütfen email adresinizi veya kullanıcı adınızı yazınız.

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Captcha