ArtıBir
  • Henüz üye değil misiniz ? Sağ alt köşeden üye olabilirsiniz.

BU GENÇLİK BAŞKA !

BU GENÇLİK BAŞKA !
BU GENÇLİK BAŞKA !
Bu Habere Oy Verin!

Geçtiğimiz aylarda yapılan kongre’de CHP Karesi İlçe Başkanı seçilen Onur Ayan ve ekibinin ayrım yapmaksızın yaptığı yoğun ziyaretler Balıkesir’de ilgi görüyor.

Türkiye’de alışılmış olandan farklı bir çalışma stratejisi yürüten Onur Ayan seçim süreçlerinde rakip pozisyondaki kurum ve kuruluşları da ziyaret ederek yeni bir bütünleştirici akım olarak görülüyor.

Genç ve dinamik bir yönetim kurulu olması avantajını iyi kullanan İlçe teşkilatı gece gündüz demeden çalışmalarını devam ettiriyor. Seçim dönemi olmadığı halde yarın seçim olacakmış gibi çalışan Onur Ayan ve ekibi çalmadık kapı gidilmedik yer bırakmamaları çevrenin büyük ilgisini çekiyor.

Ak partili Karesi Belediyesinin Meclis toplantısına katılım, Balıkesir Valisi ziyareti, Esnaf odaları ziyaretleri, Jandarma İl komutanlığı, kırsal mahalle ziyaretleri ve son olarak Balıkesirspor ziyareti geçmişteki ilçe örgütlerinin çalışmaları ile karşılaştırıldığında şaşırtıcı durum ortaya çıkıyor.

Birlikteysek Güçlüyüz sloganı ile yola çıkan genç ekip yaptığı haftalık programlarla toplumdaki her kesime ulaşmaya ,amaçları ve yapmak istediklerini anlatıyor. İlçe Başkanı Ayan Basına verdiği demeçte Karesi CHP İlçe teşkilatının Türkiye’deki CHP teşkilatlarına örnek olacağını söyledi.

Balıkesir halkı seçim dönemi olmamasına rağmen bu çalışmalar karşısında şaşkınlıklarını gizleyemiyor. Türkiye’de seçimden önce siyasilerin kendilerini oy alabilmek için ziyaret ettiklerini seçim bittikten sonra ise arayan soranın olmadığına alıştıklarını belirten vatandaşlar bu ekibin farklı olduğunu böyle devam etmelerini umduklarını belirttiler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Üyelik İşlemleri
Üye Girişi
Şifre Hatırlatma
Yeni Üyelik

Lütfen email adresinizi veya kullanıcı adınızı yazınız.

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Captcha