ArtıBir
  • Henüz üye değil misiniz ? Sağ alt köşeden üye olabilirsiniz.

DERNEKÇİLİK BUDUR !

DERNEKÇİLİK BUDUR !
DERNEKÇİLİK BUDUR !
Bu Habere Oy Verin!

Ankara Balıkesirliler Derneği Dernekçiliğin en güzel örneklerini sergileyen sayılı derneklerden biri olarak takdir görüyor. İş bağlantısı kurmak ve kariyer yapmak için tabela derneği durumunda olan bazı Dernek Başkan ve yöneticilerinin tersine amaçları doğrultusunda çok güzel çalışmalarla örnek derneklerden biri konumunda.

Ankara Balıkesirliler Derneği GATA’daki Yaralı Balıkesirli Askerleri Ziyaret Etti

Terör örgütüne yönelik düzenlenen operasyonlarda yaralanan Balıkesir nüfusuna kayıtlı Gazilerden Uzman Çavuş Yusuf Ayan,Hasan Talay ve Uzman Çavuş Gökhan Yazak’ı Ankara Balıkesirliler Derneği Yönetim Kurulu geçtiğimiz günlerde ziyaret etti.

Yönetim,Gazilerden Yusuf Ayan ve Gökhan Yazak’ın durumunun iyi olduğunu,Hasan Talay’ın ise yoğun bakımda halen tedavi gördüğünü ve bu sebeple kendisiyle görüşme imkanının sağlanamadığını dile getirdi..
Öte yandan 4 Eylül 2015 tarihinde bir mayının uzaktan patlatılması sonucu yaralı olarakGATA’ya getirilen Muhammet Altınel’in durumunun iyiye gittiği,tedavisinin hala devam ettiği kaydedildi.

Hastane ziyaretlerinden sonra Ankara Balıkesirliler Derneği bir bildirim yayınlayarak şunları kaydetti:

Tüm hemşehrilerimiz adına kahraman Gazilerimize  geçmiş olsun ve acil şifalar dileklerimizi, hemşehrilerinin selamlarını, hasretlerini, acil şifa dileklerini ilettik. Aileleriyle sohbet ettik, her zaman her konuda yardıma hazır olduğumuzu bildirdik.

Kısa sürede iyileşmesini dilediğimiz tüm Gazilerimize acil şifalar, ailelerine metanet, sabır, Şehitlerimize rahmet diliyoruz.

Bu terör pisliği de artık son bulsun. Artık Askerimiz, polisimiz, ülkesini ve bayrağını seven
hiç bir vatandaşımız  yaralanmasın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Üyelik İşlemleri
Üye Girişi
Şifre Hatırlatma
Yeni Üyelik

Lütfen email adresinizi veya kullanıcı adınızı yazınız.

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Captcha