ArtıBir
  • Henüz üye değil misiniz ? Sağ alt köşeden üye olabilirsiniz.

DURSUNBEY’E İKİ GÖLET GELİYOR !

DURSUNBEY’E İKİ GÖLET GELİYOR !
DURSUNBEY’E İKİ GÖLET GELİYOR !
Bu Habere Oy Verin!

Dursunbey Belediye Başkanı Ramazan Bahçavan Devlet Su İşleri 25. Bölge Müdürlüğünü ziyaret ederek İlçede yapılması planlanan projeler hakkında bilgi aldı.

Ak Parti İl Başkanı Dinçer Orkan ile birlikte DSİ 25. Bölge Müdürlünü ziyaret eden Belediye Başkanı Ramazan Bahçavan, 25. Bölge Müdürü Erol Şenöz’ün izinli olması sebebi ile Bölge Müdür Yardımcısı Çetin Aydoğan ile bir görüşme gerçekleştirdi.

Devlet Su İşleri (DSİ)’nin 2016 yılında Dursunbey’de yapacağı yatırımların görüşüldüğü ziyarette Başkan Bahçavan, İlçe merkezinde uygulanacak olan kapalı sulama sistemi hakkında görüş alışverişinde bulundu. Başkan Bahçavan geçtiğimiz 2015 yılında projenin uygulanacağı Eminbey caddesinde kazı çalışması gerçekleştirdiklerini, bu çalışmaların ardından ise DSİ’nin yapacağı proje sebebi ile caddenin geçici olarak asfaltlandığını hatırlattı. DSİ’nin yapacağı bu projeyi önemsediklerini ifade eden Başkan Bahçavan, su kaybının minimum seviyelere ineceği bu proje sayesinde tarla ve bahçe sahiplerinin de damlama sistemler ile daha verimli üretim yapacağını belirtti. Konu hakkında konuşan Bölge Müdür Yardımcısı Çetin Aydoğan’da bu proje’yi 2016 yaz aylarında tamamlamayı düşündüklerini söyledi

DURSUNBEY YENİ GÖLETLER İLE TARIMSAL İVME KAZANACAK

25. Bölge Müdür Yardımcısı Çetin Aydoğan Dursunbey’de ayrıca iki gölet projelerinin bulunduğunu da hatırlattı. Adaören ve Çınar Mahallelerinde yapılacak olan Sulama göletlerinin bölge halkı için büyük önem taşıdığını ifade eden Aydoğan, Tarım alanında Dursunbey’in bu bölgelerinin üretimde ivme kazanacağını belirtti. Projelerin takipçisi Başkan Bahçavan’a ve AK Parti İl Başkanı Dinçer Orkan’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Aydoğan, DSİ olarak Dursunbey’i de önemsediklerini vurguladı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Üyelik İşlemleri
Üye Girişi
Şifre Hatırlatma
Yeni Üyelik

Lütfen email adresinizi veya kullanıcı adınızı yazınız.

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Captcha