ArtıBir
  • Henüz üye değil misiniz ? Sağ alt köşeden üye olabilirsiniz.

ESKİ CHP MİLLETVEKİLİNDEN AĞIR SİTEM

ESKİ CHP MİLLETVEKİLİNDEN AĞIR SİTEM
ESKİ CHP MİLLETVEKİLİNDEN AĞIR SİTEM
Bu Habere Oy Verin!

Eski CHP Balıkesir Milletvekili Orhan Sür, sosyal medya hesabından CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’na ağır sözler sarf ederek sitem etti. “SİZ KİMİN VE NEYİN GENEL BAŞKANISINIZ SAYIN KILIÇDAROĞLU” diyerek başlayan yazıda, parti için yanlış giden gelişmelere dikkat çekmek isteyen Sür’ün bu çıkışı siyasi hayatına nasıl bir yön vereceğini merak eden CHP’liler gelişmelerini merakla bekliyorlar.

Eski CHP Balıkesir Milletvekili Orhan Sür’ün yayınladığı yazı da, “ SİZ KİMİN VE NEYİN GENEL BAŞKANISINIZ SAYIN KILIÇDAROĞLU

Sayın genel başkan CHP geleneklerini hiçe sayarak partiyi muz cumhuriyetine çevirmeye devam ediyor.. genel başkan bir konuda açıklama yaptığında biliniz ki bir genel başkan yardımcısı veya parti meclis üyesi onun tam tersi açıklama yapacaktır..

İktidarın başındakiler neredeyse tuvalet açılışlarına bile gidip konuşma yaparken sayın Kılıçdaroğlu ne gençlik kollarının kurultayına ne kadın kollarının kurultayına katılma zahmetinde bulunmuyor.. Sadece salı günleri gurup toplantısında yaptığı 45 dakikalık konuşmayla görevini yerine getirdiğini düşünüyor. Sayın genel başkanım siz gençlik kollarının kurultayına gitmeyecekseniz, kadın kollarının kurultayına gitmeyecekseniz, kurultayda size oy verip genel başkanlığa getiren partililere bir teşekkür konuşması yapmayacaksanız siz kimin ve neyin genel başkanısınız? Ülke kan gölüne dönmüş,partiyi ayakta tutacak gençleri ve kadınları bu denli önemsiz görmeye hakkınız var mı? Önemsemediğiniz o gençler ve kadınlar kapı kapı dolaşıp tüm örgütümüzle birlikte ülkeyi bu karanlık günlerde kurtarmanın yollarını ararken siz bu davranışlarınızla ne gençleri ne kadınları ne de büyük kurultay delegelerini önemsemediğinizi gösteriyorsunuz..Partinin aldığı oyda o önemsemediğiniz gençlerin ve kadınların payı hepimizinkinden çoktur. Sayın genel başkanım;CHP başkaldırının partisidir.. Emir kullarından oluşmazlar.. Gerçek CHP liler sizin getirip vekil, yönetici yaptığınız kişiler gibi değildirler.. Onlar kanlarıyla canlarıyla parti ve ülke için çalışırlar.. Ülke ve parti kurtulacaksa örgütle, kadınıyla genciyle ve yok saydığınız partiye yıllarını vermiş parti emekçileriyle omuz omuza yapacağınız çalışmayla kurtarılır.. Size CUMHURİYET HALK PARTİSİ’nin ve genciyle kadınıyla yaşlısıyla tüm CUMHURİYET HALK PARTİLİ’lerin genel başkanı olmanız gerektiğini yıllarını bu partiye vermiş ve ülkesini,partisini canından çok seven, birlikte yüce meclisin çatısı altında milletvekilliği yapmış bir arkadaşınız olarak söylüyorum..” CHP GENEL BAŞKANI” olun..
Oturduğunuz koltuk Gazi Mustafa Kemal’in,İsmet İnönü’nün, Bülent Ecevit’in,Deniz Baykal’ın koltuğudur.. Bu gün ülkenin her zamankinden çok CHP ne gereksinimi vardır. Birlikte başarabiliriz..” sözleri yer aldı.

 

https://www.facebook.com/sondak.edremit/?fref=ts

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Üyelik İşlemleri
Üye Girişi
Şifre Hatırlatma
Yeni Üyelik

Lütfen email adresinizi veya kullanıcı adınızı yazınız.

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Captcha