ArtıBir
  • Henüz üye değil misiniz ? Sağ alt köşeden üye olabilirsiniz.

NEF’TEN FATİH PROJESİNE TAM DESTEK !

NEF’TEN FATİH PROJESİNE TAM DESTEK !
NEF’TEN FATİH PROJESİNE TAM DESTEK !
Bu Habere Oy Verin!

Necatibey Eğitim Fakültesi ile Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürlüğü, EBA (Eğitim Bilişim Ağı) etkileşimli tahta ve tablet bilgisayar kullanımını yaygınlaştırmak amacıyla yeni bir seminer programı düzenleyecek. 1.Dönem; Altıeylül, Karesi, Kepsut, Bandırma, Bigadiç, Manyas, Erdek, Marmara, İvrindi, Edremit ve Balya’da 762 öğretmene verilen seminerler, 2. dönemde de belirlenen program kapsamında devam edecek.

Seminerler, İl Milli Eğitim Müdürlüğü Bilgi İşlem ve Yenilik Teknolojileri Şube Müdürü Yusuf Yalçın başkanlığında, Necatibey Ortaöğretim Matematik Eğitimi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Hülya Gür ve Araş. Gör. Mevhibe Kobak Demir tarafından Milli Eğitim Bakanlığına bağlı Balıkesir’deki kurumlarda görev yapan Matematik öğretmenlerine verilecek.

Prof. Dr. Hülya Gür, matematik derslerinde teknoloji entegrasyonun önemi, öğretmenlerin dijital okuryazarlık becerilerinin arttırılmasının gerekliliği, teknolojik pedagojik alan bilgisine sahip olan öğretmenlerin yetiştirilmesi; Araş. Gör. Mevhibe Kobak Demir ise, “Etkileşimli Tahta” yazılımları olan “Starboard ve Antropi Programları”nın Matematik dersinde kullanılması,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Üyelik İşlemleri
Üye Girişi
Şifre Hatırlatma
Yeni Üyelik

Lütfen email adresinizi veya kullanıcı adınızı yazınız.

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Captcha