ArtıBir
  • Henüz üye değil misiniz ? Sağ alt köşeden üye olabilirsiniz.

ŞAMPİYON ERDEK’TEN !

ŞAMPİYON ERDEK’TEN !
ŞAMPİYON ERDEK’TEN !
Bu Habere Oy Verin!

DOĞA ÖZTÜRK 1000 METREDE TÜRKİYE ŞAMPİYONU OLDU…

İstanbul’da yapılan U-14 salon atletizm şampiyonasında Erdek Atletik gençlik ve spor kulübü sporcusu Doğa Öztürk Erdek’in gururu oldu.

Beden Eğitimi öğretmeni ve Milli Takım antrenörü olan Niyazi Gülhan’ın öğrencileri dereceleri birbiri ardına madalyaları ile taçlandırmaya devam ediyor.

30 Ocak’ta İstanbul’da yapılan salon atletizm Türkiye şampiyonasında rakiplerini geride bırakarak Türkiye şampiyonu olan Doğa Öztürk, başarılı bir çalışma programı ve hocaları Niyazi Gülhan’ın fedakar ve inançla antrenmanlarına devam etmesi ardı ardına dereceleri getiriyor. Şampiyonada alınan dereceleri gururla yaşayan Niyazi Gülhan, sosyal medyada ki kendi sayfasından şampiyonluğu duyururken kazanılan bu zaferi ailesine armağan etti.

Gülhan Sosyal medyadaki sayfasından; “BİR TÜRKİYE ŞAMPİYONLUĞU DAHA;

30.01.2016 TARİHİNDE İSTANBUL’DA YAPILAN U-14 SALON ATLETİZMİ TÜRKİYE ŞAMPİYONASINDA 1000 METRE DALINDA “TÜRKİYE ŞAMPİYONU”OLAN, ANTRENÖRLÜĞÜNÜ YAPTIĞIM ERDEK ATLETİK GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ SPORCUSU Doğa Öztürk’ü TEBRİK EDERİM. BU BAŞARIYI OKULLAR TATİLKEN BİLE SPORCULARIMLA KALMAK ZORUNDA OLDUĞUM İÇİN YANLARINDA OLAMADIĞIM BAŞTA ANNEME, BABAMA, İKİZİM Nazif Gülhan a, ve ABLAM Gülay Gülhan a ARMAĞAN EDİYORUM. SONRA DA BİZİ DESTEKLEYEN HERKESE ARMAĞAN EDİYORUM” şeklinde duyurduğu şampiyonluğa, bundan sonra yenilerini ekleyeceklerini de ifade etti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Üyelik İşlemleri
Üye Girişi
Şifre Hatırlatma
Yeni Üyelik

Lütfen email adresinizi veya kullanıcı adınızı yazınız.

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Captcha