ArtıBir
  • Henüz üye değil misiniz ? Sağ alt köşeden üye olabilirsiniz.

ŞEHİT GÖKSAL CİN’İN SON MEKTUBU YÜREK DAĞLADI !

ŞEHİT GÖKSAL CİN’İN SON MEKTUBU YÜREK DAĞLADI !
ŞEHİT GÖKSAL CİN’İN SON MEKTUBU YÜREK DAĞLADI !
Bu Habere Oy Verin!

“Askerlik ibadet demiştin ya bana babam. Allah yolunda diyerek çıktım evimden. Ağlamayın şehit düşersem vatan toprağına.

Diyarbakır Sur’da şehit olan Göksal Cin’in ailesine yazdığı son mektupta “Benim vatanım ateşler içinde yanarken ben evimde çay içemem baba” cümlesini kullandığı ortaya çıktı.

Sur ilçesinde teröristlerle çıkan çatışmada yaralanan ve kaldırıldığı hastanede şehit olan Zonguldaklı Uzman Çavuş Göksal Cin’in, Sur’da yazdığı son mektubu yürekleri dağladı.

RJ

DAYANILACAK GİBİ DEĞİL!

İki ay önce Büşra Aslan ile nişanlanan uzman çavuşun naaşı memleketi Zonguldak’ta defnedildi.

Cin, Sur ilçesinde yazdığı mektubunda şu ifadelere yer verdi:

“Askerlik ibadet demiştin ya bana babam. Allah yolunda diyerek çıktım evimden. Ağlamayın şehit düşersem vatan toprağına. Buralar soğuk annem çok soğuk. Toprak bizi çağırıyor annem. Nasibim bir kurşun olur da düşersem toprağıma. Toprak bağrını açmışsa bana ağlama.. Üç ay önce okuldan mezun olduğumda isteyerek ben yazdım doğu görevini. Niye diye isyan etmeyin. Benim vatanım ateşler içinde yanarken ben evimde çay içemem baba. Allah’ın izniyle bayrağımı düşürmem. Kurşundan başka bir şey varsa o da nasip olsun. Her gün bir yoldaşım toprağa düşüyor. Biz İbrahim’in askerleriyiz. Dua edin bizlere. Ferman devletin. Sur bizim”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Üyelik İşlemleri
Üye Girişi
Şifre Hatırlatma
Yeni Üyelik

Lütfen email adresinizi veya kullanıcı adınızı yazınız.

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Captcha