ArtıBir
  • Henüz üye değil misiniz ? Sağ alt köşeden üye olabilirsiniz.

“ÜÇLÜ AŞKI KABUL ETMEM”‘

“ÜÇLÜ AŞKI KABUL ETMEM”‘
“ÜÇLÜ AŞKI KABUL ETMEM”‘
Bu Habere Oy Verin!

“Babam Bandırma’da bir beyaz eşya markasının yetkili servisi, annem ev kadını. Hâlâ Bandırma’da yaşıyorlar.

Güneşin Kızları’ dizisiyle adını duyuran Hande Erçel, aşkın arasına üçüncü kişilerin girmesi hakkında sorulan soruya, “Aşk dediğin iki kişiliktir. Üçlü aşkı asla kabul etmem.” dedi. Hürriyet’ten Hakan Gence’nin sorularını yanıtlayan genç oyuncu Hande Erçel,ailesi ve Bandırma’dan İstanbul’a geliş öyküsünü de anlattı.

67rdutjjgık

“Ağaç tepelerinde büyüdüm”

Hande Erçel, “Babam bir beyaz eşya markasının yetkili servisi, annem ev kadını. Hâlâ Bandırma’da yaşıyorlar. Benden bir yaş büyük bir ablam var. Keyifli bir çocukluğum oldu. Ağaç tepelerinde büyüdüm. Yaşadığım yer çok küçüktü. Bu yüzden sokakta yürüdüğümde beni tanımayan yoktu.” 17 yaşımda Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar’ı kazandım ve İstanbul’a geldim. Geleneksel Türk Sanatları okuyorum.” Dedi.

rtdhgcbhvgbn

“Samimiyetim kameraya yansıyor”

Sizi fiziğinizden mi yoksa oyunculuğunuzdan dolayı mı bu kadar sevdiler?: “İnsanın samimiyeti tamamen kameraya yansıyor. İçinde kötülük besleyen biri değilim. Bu samimiyetin karşı tarafa geçtiğini hissediyorum. Bu yüzden bu kadar sevildiğimi düşünüyorum.”

“İçini iyi bilirsem gitmem”

Dizide Ali karakteri Selin’e defalarca “Defol” diyor. Selin yine de gitmiyor. Siz aşk için bu kadar ısrarcı olabilir misiniz?: Adamına göre değişir. Selin, Ali’nin içini biliyor. Ben de âşık olduğum adamın içini o kadar iyi bilsem gitmeyebilirim.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Üyelik İşlemleri
Üye Girişi
Şifre Hatırlatma
Yeni Üyelik

Lütfen email adresinizi veya kullanıcı adınızı yazınız.

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Captcha