ArtıBir
  • Henüz üye değil misiniz ? Sağ alt köşeden üye olabilirsiniz.

AİLELER AMAN DİKKAT!.

AİLELER AMAN DİKKAT!.
AİLELER AMAN DİKKAT!.
Bu Habere Oy Verin!

Bilgisayar başındaki çocuklarınızı mutlaka kontrol altına alın. Sosyal medyada sapıklar değişik yöntemlerle çocukları ağına düşürüyor.

Bilgisayar başındaki çocuklarınızı mutlaka kontrol altına alın. Sosyal medyada sapıklar değişik yöntemlerle çocukları ağına düşürüyor.
Bilgisayar başındaki çocuklarınızı mutlaka kontrol altına alın. Sosyal medyada sapıklar değişik yöntemlerle çocuklarıı ağına düşürüyor.
1457965328026
Sapıklar şimdide sosyal medyaya dayandı. Yaşları küçük çocuklarla mesajlaşarak kendini mankenlik ve cast ajans sahibi tanıtan sapıklar çocuklarınızdan soyunmasını ve çıplak fotoğrahlarını istemesiyle ağlarına düşürüyorlar.
Sapıklar çocuklarınızdana para ve ünlü markaların ürünlerini teklif ederek soyunmalarını ve çıplak haldeki fotoğraflarını istemeleri ailelerin akıllarına durgunluk verdi, Para ve eşyalarla KATALOG ÇEKİMLERİ yapacaklarını belirten sapıklar çocukların ailelerine olayları anlatmasıyla ortaya çıkarıldı.
1457964867752

AİLELER FARKINA VARDI

Bu tuzak, çocukların konuyu aileleriyle paylaşmasıyla ortaya çıktı. Daha önce bu yöntemle çok sayıda kişiyle irtibata geçtiği anlaşılan hesabın ismini paylaşan aileler, emniyet yetkililerinden konuyu araştırmalarını istedi. Olay karşısında şoke olan bazı aileler öfkesini, “Bu adam dün gece oğluma yazmış. Eğer oğlum benimle rahat iletişim kuran, her şeyi anlatabilen bir çocuk olmasaydı Allah korusun başına bir şey gelebilirdi. Elim ayağım titriyor sinirden. Çocuklarınızla iyi iletişimde olun; dikkat edin. Çocuklarınızın hesaplarını kontrol edin ve lütfen onlara güven verin ki her şeyi sizle anlatabilsinler” diyerek aktardı.
Şahsın bu şekilde çocukları tuzağına düşürmeye çalışmasına da tepki çığ gibi büyüdü. Bazı kullanıcılar, hesaplarından çocuk ve şahıs arasındaki yazışmaları paylaşarak aileleri uyardı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Üyelik İşlemleri
Üye Girişi
Şifre Hatırlatma
Yeni Üyelik

Lütfen email adresinizi veya kullanıcı adınızı yazınız.

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Captcha