ArtıBir
  • Henüz üye değil misiniz ? Sağ alt köşeden üye olabilirsiniz.

BU TERÖRİSTLER ARANIYOR!

BU TERÖRİSTLER ARANIYOR!
BU TERÖRİSTLER ARANIYOR!
Bu Habere Oy Verin!

Emniyet güçleri kimliği belirlenen ve eylem hazırlığında olduğu iddia edilen 3 terörist için harekete geçti. Polis şimdi kimliği belirlenen 3 teröristi arıyor.

Taksim’deki canlı bomba saldırısının ardından polis, DEAŞ üyesi oldukları ve eylem planı yaptıkları iddia edilen 3 terörist için harekete geçti. İşte aranan o isimler;
1-3jpg
Emniyet kaynaklarından aldığı bilgiye göre, emniyet ve istihbarat birimleri, IŞİD üyesi 3 teröristin sansasyonel bir eylem için kısa süre önce harekete geçtiğini tespit etti.
1-2jpg
Eylem gerçekleştirmek üzere talimat aldıkları ileri sürülen 3 teröristin IŞİD’e bağlı etkin bir hücre içerisinde oldukları belirtiliyor.
1-1jpg

DHA’nın haberine göre IŞİD’li teröristlerin yakalanmamak için sahte kimlik kullandıkları vurgulandı. Fotoğrafları basın kurumlarıyla paylaşılan teröristlerin ’Mervan’ kod adlı Hacı Ali Durmaz, ’Abdüllatif Efe’, ’Sarı Yunus’ ve ’Muhammet Ali’ kod adlarını kullanan Yunus Durmaz ve ’Ebu cihat’ kod adlı Savaş Yıldız oldukları belirtildi.Savaş Yıldız’ın, Halkların Demokrasi Partisi (HDP)’nin Adana ve Mersin İl Başkanlıkları’nda 18 Mayıs 2015’te meydana gelen patlamaları gerçekleştirdiği tespit edilmesi üzerine aranmasına devam ediliyordu. Yıldız’ın sızdığı bir mitingde HDP bayrağı ile çekilmiş fotoğrafı basınla paylaşılan fotoğraflar arasında bulunması dikkat çekti.
gazeteoku.com

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Üyelik İşlemleri
Üye Girişi
Şifre Hatırlatma
Yeni Üyelik

Lütfen email adresinizi veya kullanıcı adınızı yazınız.

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Captcha