ArtıBir
  • Henüz üye değil misiniz ? Sağ alt köşeden üye olabilirsiniz.

BÜYÜK TEMİZLİK YOLDA!

BÜYÜK TEMİZLİK YOLDA!
BÜYÜK TEMİZLİK YOLDA!
Bu Habere Oy Verin!

Balıkesir’de önümüzdeki günlerde bir siyasi partinin yöneticilerine Genel Merkez tarafından ciddi bir operasyon yapılacağı öğrenildi. Balıkesir’de İl ve ilçe teşkilatlarında görev yapan bazı yöneticilerde önemli ölçüde görev değişikliğine gidileceği, bu konudaki çalışmalarda sona gelindiği öğrenildi.

Siyasi partinin Genel Merkezdeki yetkilisinden alınan bilgiye göre teşkilatlarda hatta bir Belediye Başkanı’da dahil olmak üzere köklü bir değişikliğe gidileceği, görevi başında olan bir Belediye Başkanını değiştirmek için ise sağlık raporu alındığı öğrenildi. Bu konuda hassas bir çalışma yürüttüklerini belirten yetkili, teşkilatta ciddi bir değişiklik yapacaklarını, sapla samanı birbirinden ayırmaya başladıklarını, çalışmalarda sona gelindiğini yakın zamanda değişikliklerin uygulamaya konulacağını bildirdi. Bu çalışmanın paralel yapılanma ile ilgili olup olmadığı konusundaki soruya cevap vermeyen üst düzey yetkili “Bekleyelim görelim” cevabını verdi.

Balıkesir’de oluşan olumsuz havanın Genel Merkez’den takip edildiğini ve yaşananların Genel Başkanı rahatsız ettiğini söyleyen üst düzey yetkili, gerekli çalışmaların yapıldığını, yaşanan olumsuz havanın yakın zamanda sağlam bir zemine oturtulacağını gerçekten partisi ve insanı için çalışanların artık görev başında olacağını söyledi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Üyelik İşlemleri
Üye Girişi
Şifre Hatırlatma
Yeni Üyelik

Lütfen email adresinizi veya kullanıcı adınızı yazınız.

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Captcha