ArtıBir
  • Henüz üye değil misiniz ? Sağ alt köşeden üye olabilirsiniz.

CİRİT: “DAHA FAZLA KENETLENİYORUZ”

CİRİT: “DAHA FAZLA KENETLENİYORUZ”
CİRİT: “DAHA FAZLA KENETLENİYORUZ”
Bu Habere Oy Verin!

Yargıtay’ın Balıkesirli Başkanı İsmail Rüştü Cirit, Ankara’daki terör saldırısına ilişkin, “Türk milleti, bu hain saldırılar karşısında her zamankinden daha fazla birbirine kenetlenmektedir” değerlendirmesinde bulundu.

Yargıtay Başkanı İsmail Rüştü Cirit, “Türk milleti, bu hain saldırılar karşısında her zamankinden daha fazla birbirine kenetlenmekte, beklentinin aksine yılmamakta ve teröre karşı hep birlikte durarak birliğini perçinlemektedir” değerlendirmesinde bulundu. >

Cirit, yaptığı yazılı açıklamada, Ankara’daki terör saldırısına ilişkin, şunları kaydetti:
“Ankara’nın Kızılay semtinde meydana gelen, ülkemizin bütünlüğüne, halkımızın birlik ve beraberliğine, demokrasimize yönelik gerçekleştirildiği açıkça anlaşılan bu alçakça saldırı, terörle mücadele konusundaki kararlılığımızı daha da artırmaktadır. Türk milleti, bu hain saldırılar karşısında her zamankinden daha fazla birbirine kenetlenmekte, beklentinin aksine yılmamakta ve teröre karşı hep birlikte durarak birliğini perçinlemektedir.”
Cirit, terör saldırısında hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, ailelerine ve Türk milletine başsağlığı, yaralılara da acil şifalar diledi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Üyelik İşlemleri
Üye Girişi
Şifre Hatırlatma
Yeni Üyelik

Lütfen email adresinizi veya kullanıcı adınızı yazınız.

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Captcha