ArtıBir
  • Henüz üye değil misiniz ? Sağ alt köşeden üye olabilirsiniz.

EDREMİT SAHİLLERİ 10 YILLIĞINA KİRALANDI

EDREMİT SAHİLLERİ 10 YILLIĞINA KİRALANDI

Körfez bölgesinin incisi Edremit’in önemli turizm beldeleri Akçay, Güre ve Altınoluk’un sahil bölgelerindeki güvenlik, temizlik, bakım ve kontrollerin yapılması maksadıyla Balıkesir Büyükşehir Belediyesi ile Edremit Kaymakamlığı arasında protokol imzalandı.  Protokol kapsamında; Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Akçay, Güre ve Altınoluk’ta 74 bin 189, monster-beats-earbuds-review-lawsuit 40 metrekare  sahil bölgesini 10 yıllığına Milli Emlak’tan kiraladı.

“SAHİLLERİMİZİ GÜZELLEŞTİRMEK İSTİYORUZ”

Sahil bölgesine Balıkesir Büyükşehir Belediyesi olarak gerekli yatırım ve bakımı yapacaklarını ifade eden Başkan Ahmet Edip Uğur, “Sahil bölgemizi güzelleştirmek istiyoruz. Tuvaletleriyle, duşlarıyla, duşa kabinleriyle, ticari alanlarıyla güzel bir alanı turistlerin hizmetine sunalım. ugg outlet sale Bu protokol Edremit’imize, Balıkesir’imize hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Protokolün sahil bölgesine değer katacağını ifade eden Edremit Kaymakamı Ali Sırmalı, “Edremit ilçemizdeki Akçay, Güre ve Altınoluk’taki 74 bin 189 metrekare alan sahil kısmı, protokolle 10 yıllığına Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’ne kiralamış bulunmaktayız. Bu vesileyle burada güzel hizmetlerin olacağını temenni ediyorum” dedi. moncler boots ugg boots

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Üyelik İşlemleri
Üye Girişi
Şifre Hatırlatma
Yeni Üyelik

Lütfen email adresinizi veya kullanıcı adınızı yazınız.

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Captcha