ArtıBir
  • Henüz üye değil misiniz ? Sağ alt köşeden üye olabilirsiniz.

MİNİK KALPLERDEN BÜYÜK DAVRANIŞ

MİNİK KALPLERDEN BÜYÜK DAVRANIŞ
MİNİK KALPLERDEN BÜYÜK DAVRANIŞ
Bu Habere Oy Verin!

Bandırma ilçesindeki Fatih İlköğretim Okulu öğrencileri, Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerinde PKK’lı teröristlere karşı operasyonlara katılan asker ve polislere hazırladıkları resim, şiirlerin içinde bulunduğu mektupları gönderdi. Mektupları alan Mehmetçikler, öğrencilere teşekkür etti.
İLKOKUL ÖĞRENCİLERİ HAZIRLADI
Bandırma’daki Fatih İlköğretim Okulu öğrencileri, Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde PKK’lı teröristlere karşı yürütülen operasyonda görev yapan asker ve polisler için resim, şiir ve mektuplarını gönderdi.Okul Müdürü Mehmet Gül ve öğretmenlerinin önderliğinde okul öğrencileri hazırladıkları 145 resim, 79 şiir ve 92 mektubu, Bandırma 6. Ana Jet Üssü aracılığıyla Doğu ve Güneydoğu’da vatani görevlerini yapan Mehmetçiklere ulaştırdı.
MEHMETÇİKTEN DUYGUSAL MESAJ
Mektup ve şiirleri alan Mehmetçikler de çektikleri fotoğraflarla öğrencilere teşekkür etti. Mehmetçikler mesajlarında, “Sizin gibi evlatlarımız olduğu sürece ülkemizi bölmeye çalışan hainler amaçlarına ulaşamayacaklardır. Sizler çalışıp başarılı oldukça ülkemiz daha da güçlü olacaktır” yazdı.
Kaynak: eylulgazetesi.com

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Üyelik İşlemleri
Üye Girişi
Şifre Hatırlatma
Yeni Üyelik

Lütfen email adresinizi veya kullanıcı adınızı yazınız.

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Captcha