ArtıBir
  • Henüz üye değil misiniz ? Sağ alt köşeden üye olabilirsiniz.

BALIKESİR’E İSTİKLAL MADALYASI…

BALIKESİR’E İSTİKLAL MADALYASI…

Erdek yönetiminin görevlerinden alınması genel merkezimizin tasarrufu” Adalet ve Kalkınma Partisi(AKP) Balıkesir Milletvekili Sema Kırcı, partisinin Murat Sever’in başkanlığındaki Erdek ilçe yönetimi, kadın ve gençlik kollarının görevlerinden alınmaları ile ilgili olarak, “Genel merkezimizin tasarrufudur” dedi.

Siyasette böyle uygulamaların yaşanmasının doğal olduğuna dikkat çeken Kırcı, “Şimdi, Erdek’te yeni bir yapılanma içine girerek, monster beats pro by dre earbuds daha güçlü bir yönetim oluşturup, başarılı olacağımıza inanıyorum” diye konuştu.

CHP Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın’ın, Balıkesir’e, “Kuvay-ı Milliye’nin Başkenti” olarak, Balıkesir’e “İstiklal Madalyası” verilmesi konusunda TBBB Başkanlığı’na verdiği önergeyi destekleyip desteklemeyeceği konusunda gazetecilerin kendisine yönelttiği soruyu yanıtlarken, “Siyasi görüş ayırmaksızın, monster beats studio by dr dre ibeats Balıkesir’in yararına olacak her konunun yanında yer alırız. Konuyu değerlendireceğiz. Ancak ülkemizde Kuvay-ı Milliye’ye destek vermiş birçok kent var. Onların, bu konuya bakış açısı nasıl olur, bunlara da bakmalıyız” dedi.
bansesgazetesi. cheap nfl jerseys c

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Üyelik İşlemleri
Üye Girişi
Şifre Hatırlatma
Yeni Üyelik

Lütfen email adresinizi veya kullanıcı adınızı yazınız.

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Captcha