ArtıBir
  • Henüz üye değil misiniz ? Sağ alt köşeden üye olabilirsiniz.

“BAŞBAKAN” GİBİ KARŞILANDI !

“BAŞBAKAN” GİBİ KARŞILANDI !
“BAŞBAKAN” GİBİ KARŞILANDI !
Bu Habere Oy Verin!

Yurt gezilerine devam eden MHP Genel Başkan adayı Meral Akşener dünBalıkesir’i ziyaret ederek partililerle buluştu.
İstanbul’dan karayoluyla Balıkesir’e hareket eden Akşener’in kafilesini Bursa Çevreyolu çıkışında da Bursalı partililerin oluşturduğu bir grup karşılayıp sevgi gösterilerinde bulundu. Kafileye buradan 100’den fazla aracın da katılımından sonra MHP bayraklarıyla süslü araçların oluşturduğu görkemli konvoy Balıkesir’e devam etti.

Akşener ve beraberindekiler saat 14.00 sıralarında Balıkesir girişinde Değirmenboğazı’nda coşkulu bir kalabalık tarafından davul zurnalarla karşılandı. Karşılamada çok sayıda partili ile mevcut ve eski parti yöneticileri ve olağanüstü kurultay için imza veren 19 delegenin tamamı hazır bulundu. Balıkesir’in 21 üst kurul delegesinden 19’unu ve mevcut il yöneticileri ile MHP’li tüm ilçe başkanlarını karşısında gören Meral Akşener’in morali bir kat daha arttı. Akşener, olağanüstü kurultay sürecinde sonuna kadar destek sözü veren üst kurul delegelerine “Dehşet oy alacağız, haberiniz olsun” diye karşılık verdi.
388_7
Karşılamada sadece Balıkesir değil, çevre illerden de çok sayıda üst kurul delegesinin hazır bulunduğu görüldü. Alkışlar ve “Bozkurt Meral” sloganlarıyla aracından inen Akşener’e bir çiçek buketi takdim edildi. Kendisini karşılayanlarla tokalaşıp, “Başbakan Meral” sloganları atanları Bozkurt selamıyla selamlayan Akşener tekrar aracına binip şehir merkezine hareket etti. Akşener’in konvoyuna yol boyunca bekleşen vatandaşlar da sevgi gösterilerinde bulunup alkışladılar. Vatandaşların balkonlardan, araçlardan çıkıp Akşener’i selamladıkları görüldü.

Kendisini çaya davet eden vatandaşlara yoğun programında dolayı, “Genel Başkan olduktan sonra söz çayınızı içmeye geleceğim” diyene Akşener’in yarım saat olarak planlanan otobüslü şehir turu yoğun ilgi ve izdihan dolayısıyla ancak 2 saatte tamamlanabildi. Konvoyun şehir turunu tamamlamasının ardından Akşener, Elit Asya Otel’e geldi.
Kaynak: yeniçaggazetesi.com

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Üyelik İşlemleri
Üye Girişi
Şifre Hatırlatma
Yeni Üyelik

Lütfen email adresinizi veya kullanıcı adınızı yazınız.

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Captcha