ArtıBir
  • Henüz üye değil misiniz ? Sağ alt köşeden üye olabilirsiniz.

“İŞ VAR, İŞÇİ YOK”

“İŞ VAR, İŞÇİ YOK”
“İŞ VAR, İŞÇİ YOK”
Bu Habere Oy Verin!

Üyelerine en iyi hizmeti sunmak,her zaman gelişimin ve değişimin öncüsü bir sanayi odası olmak vizyonuyla Balıkesir sanayisini ilerletmeyi hedefleyen Balıkesir Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Uğur göreve geldiği günden bu yana üyelerinin memnuniyetini ön planda tutarak istişare ziyaretlerine devam ediyor
Göreve gelirken üyelerine ; ‘Yönetime geldiğimizde seçimden seçime değil,her zaman yanınızda olacağız ‘ diyen Balıkesir Sanayi Odası Başkanı İsmail Uğur bugün de 2. Organize Sanayi Bölgesi Müdürü Koray Uzgun’dan bölgeyle ilgili bilgi alarak,Balıkesir’in gelişmesine ve ülke ekonomisinin ulusal rekabet gücünün artmasına katkıda bulunan çeşitli firmaların yönetim kurulu başkanlarını ziyaret etti. Sepla Ambalaj,Kanallar Isıtma Cihazları,Anar Metal ve Arsan Trafo Kazan Sanayi şirketlerine yaptığı ziyaretlerinde,üreticilerin yeni yatırımları ile ilgili bilgi alan Sanayi Odası Başkanı İsmail Uğur ,firmaların Balıkesir ekonomisine yaptığı katkıdan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
Başkan İsmail Uğur, Balıkesir 2. Organize Sanayi Bölgesi’nde çeşitli üretimler yapan tesislerde incelemelerde bulunarak, firmaların hedefleri ile ilgili bilgi aldı.
Firma yöneticileri Balıkesir’de en kısa sürede hayata geçirecekleri yeni yatırımlarıyla ilgili planlarını Sanayi Odası Başkanı’na detaylı olarak anlattı. Üreticilerin ortak talebi ise kalifiye eleman ihtiyacı oldu.Özellikle son zamanlarda ara eleman bulamamaktan yakınan işletmeciler ,başkandan bu anlamda destek istedi.
Üyelerinin istek ve dileklerini dikkate alarak ,sanayi ve ekonomik alanda ,Balıkesir’in sürekli gelişimini sağlamayı hedefleyen Balıkesir Sanayi Odası Başkanı İsmail Uğur ; ‘Üyelerimizin her zaman yanında olduk,olmaya da devam ediyoruz.Bugün de üyelerimizi işyerlerinde dinleyip çözüm yolları arıyoruz.Balıkesir Organize Sanayi Bölgesi’nde iş çok ancak mevcut işlerde istihdam edilmek üzere eleman açığı bulunuyor. Bu anlamda da ortak talep olan ara eleman ihtiyacı için çalışmalara başlayacağız.Çünkü sanayiciler bir ülkenin şah damarlarıdırlar.Onlar üretir,ülkemiz kazanır‘ diye konuşarak üye ziyaretlerine devam edeceğini belirtti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Üyelik İşlemleri
Üye Girişi
Şifre Hatırlatma
Yeni Üyelik

Lütfen email adresinizi veya kullanıcı adınızı yazınız.

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Captcha