ArtıBir
  • Henüz üye değil misiniz ? Sağ alt köşeden üye olabilirsiniz.

KADIN TEKNİK DİREKTÖR TAKIMINI 1. YAPTI

KADIN TEKNİK DİREKTÖR TAKIMINI 1. YAPTI
KADIN TEKNİK DİREKTÖR TAKIMINI 1. YAPTI
Bu Habere Oy Verin!

Balıkesir’de Ortaokullar arası düzenlenen Yıldız Erkekler futbol karşılaşmalarında takımın teknik direktörü olan Beden Eğitimi Öğretmeni Sema Yağan, takımını birinciliğe taşıdı.

Balıkesir’de 44 takımın katıldığı Yıldız Erkekler futbol karşılaşmalarında tek bayan Teknik Direktör olma özelliğine sahip olan Sema Yağan’ın öğrencileri hiç yenilgi almadan birincilik kürsüsüne çıktı. Bu sonucun ardından 5 Nisan 2016 tarihinde başlayan ve üç gün süren 21 farklı ilden okulların katılımıyla Fethiye Ölüdeniz’de düzenlenen Türkiye Yıldız Erkeler futbol müsabakalarına katılan Karahallılar Ortaokulu Yıldız Erkekler futbol takımı gurubunda yine hiç yenilgi almadan birinci oldu.

Yağan’ın takımı bu sonuç ile Türkiye’de 32 takım arasına girerek 6,7,8,9, > 10 Mayıs 2016 tarihlerinde yapılacak olan yarı finallere katılmaya hak kazandı. Edirne, Denizli, Sivas, Adana illerinin birinde guruplara katılacak olan Karahallılar Ortaokulu Yıldız Erkekler Futbol Takımı burada oynanacak maçlardan da güzel sonuçlar alarak Balıkesir’in adını Türkiye’ye duyurmayı hedefliyor.

Başarıları hakkında bilgi veren Yağan, turnuvalara çok iyi hazırlandıklarını belirterek, “Çocuklarımıza çok güveniyorum, onlarla gurur duyuyorum. İnşallah yarı finallerde de başarılı sonuçlar alıp, okulumuzun adını Türkiye’ye duyururuz” dedi.
Okul Müdürü Aydın Benli ise, teknik direktör ve öğrencilerinin başarısını okulda düzenledikleri törenle kutladıklarını söyleyerek, “Bu başarıda emeği geçen herkese teşekkür ederim. Öğretmenimiz ve öğrencilerimizin aldığı başarı göğsümüzü kabarttı. İnşallah bundan sonrada oynanacak müsabakalarda bizleri en iyi şekilde temsil edeceklerdir” diye konuştu. >

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Üyelik İşlemleri
Üye Girişi
Şifre Hatırlatma
Yeni Üyelik

Lütfen email adresinizi veya kullanıcı adınızı yazınız.

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Captcha