ArtıBir
  • Henüz üye değil misiniz ? Sağ alt köşeden üye olabilirsiniz.

PROJE EĞİTİMLERİ DEVAM EDİYOR

PROJE EĞİTİMLERİ DEVAM EDİYOR
PROJE EĞİTİMLERİ DEVAM EDİYOR
Bu Habere Oy Verin!

Balıkesir-Çanakkale Bölgesinde projecilik kültürünün geliştirilmesi, proje yazma kapasitesinin iyileştirilmesi ve gelecek dönem çıkılacak Mali Destek Programlarına hazırlık amacıyla GMKA aşağıda belirtilen eğitim takvimine göre 3’er günlük Proje Döngüsü Yönetimi Eğitimleri düzenleyecek.
Eğitimler ücretsiz olup, tüm halkın katılımına açıktır. Bir ilçede düzenlenecek eğitim aynı kurumdan 2 kişi ve toplam 50 kişinin katılımıyla sınırlıdır. Talebe göre eğitimler farklı dönemlerde tekrar düzenlenecektir. Katılım için aşağıdaki bağlantıdan kayıt olunması gerekmektedir.

http://www.gmka.org. < tr/haber/proje_dongusu_yonetimi_egitimleri_devam_ediyor_1 Eğitime tam zamanlı olarak katılanlara eğitim sonunda katılım belgesi verilecektir. GMKA, herhangi bir aşamada bu eğitim programının uygulanmasını kısmen ya da tamamen değiştirme ve/veya kaldırma hakkını saklı tutar. Not: Eğitim yeri ve saatleri eğitim tarihine yakın bir dönemde internet sitemizde duyurulacaktır. 20-21-22 Nisan Dursunbey ve Bayramiç 04-05-06 Mayıs Sındırgı ve Gökçeada 11-12-13 Mayıs Balıkesir Merkez - Çanakkale Merkez

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Üyelik İşlemleri
Üye Girişi
Şifre Hatırlatma
Yeni Üyelik

Lütfen email adresinizi veya kullanıcı adınızı yazınız.

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Captcha