ArtıBir
  • Henüz üye değil misiniz ? Sağ alt köşeden üye olabilirsiniz.

2 GÜN ARANMIŞTI!

2 GÜN ARANMIŞTI!
2 GÜN ARANMIŞTI!
Bu Habere Oy Verin!

İstanbul’da faaliyet gösteren Manyaslı Hunca Kozmetik’in yöneticilerinden Adnan Hunca’nın eşi,Sema hunca geçtiğimiz yıl terziye giderken esrarengiz şekilde ortadan kaybolmuş daha sonra aracı iki gün sonra ormanda bulunmuştu.

Sema Hunca’nın şarampole yuvarlanmış lüks cipinde ölü bulunmasına ilişkin soruşturmada sır perdesi ortadan kalktı.

Savcılığa ulaşan raporlarda Hunca’nın aracında bir darbe izi bulunmadığı ve kanındaki incelemede zehirlenmesine yol açabilecek bir ilaca rastlanmadığından takipsizlik kararı verildi.

İstanbul Bahçeköy’de oturan kozmetik devi Hunca’nın sahibi ve Galatasaray Spor Kulübü Divan Kurulu eski üyesi Adnan Hunca’nın eşi 75 yaşındaki Sema Hunca, terzisine gitmek ve dolaşmak üzere evinden çıkmış fakat terziden ayrıldıktan sonra ortadan kaybolmuştu.

Telefon sinyallerinin Belgrad Ormanları bölgesinden gelmesi nedeniyle iki gün boyunca helikopter destekli aramalar sonucunda Sema Hunca’nın Bahçeköy orman yolunda takla atan otomobilinin içinde cansız bedenine ulaşılmıştı.

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından Hunca’nın ölümüne ilişkin soruşturma tamamlandı. Savcılık kararında, Hunca’nın 34 SH 984 plakalı aracın Bahçeköy yolu kenarında ormanlık alana trafik kaza görüntüsü veren bulgular ile şoför koltuğunda oturur vaziyette bulunduğunu hatırlattı.

Olay yerinde ölü muayene işlemi ile birlikte uzman polislerce olay yeri inceleme yapıldığı belirtilen kararda, “Ayrıca 34 SH 984 plakalı araç İstanbul Teknik Üniversitesinde (İTÜ)görevli teknik uzman bilirkişilerden oluşan 3 kişilik bilirkişi heyetince incelenmiştir. Rapora göre aracın kaportası üzerinde başka bir araca ait çarpma, sürtme ve boya kalıntısının bulunmadığı, arıza olmadığı, başka bir araç tarafından kazaya sebebiyet verilmediği anlaşılmıştır” denildi.

ZEHİR VE UYUŞTURUCU MADDEYE RASTLANMADI
Adli Tıp Kurumu’ndan (ATK) gelen 24 Şubat 2016 tarihli rapora da değinilen kararda, “Rapora göre ölenin vücudunda zehir, uyuşturucu madde kalıntısının bulunmadığı, araç içi trafik kazası belirtileri ile uyumlu genel vücut travması neticesinde ölümün meydana geldiği bildirilmiştir” ifadelerine yer verildi.

” TRAFİK KAZASI NETİCESİNDE ÖLDÜĞÜ ANLAŞILMIŞTIR”
Soruşturma aşamasında 8 kişinin ifadesine başvurulduğu hatırlatılan kararda, “Ölenin kendi kusurundan kaynaklanan virajı alamaması neticesinde aracın yoldan çıkarak ormanlık alan içerisinde tek taraflı trafik kazası neticesinde öldüğü anlaşıldığından kamu adına kovuşturmaya yer olmadığına dair karar verilmiştir” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Üyelik İşlemleri
Üye Girişi
Şifre Hatırlatma
Yeni Üyelik

Lütfen email adresinizi veya kullanıcı adınızı yazınız.

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Captcha