ArtıBir
  • Henüz üye değil misiniz ? Sağ alt köşeden üye olabilirsiniz.

3. ÜNİVERSİTE GELİYOR !

3. ÜNİVERSİTE GELİYOR !
3. ÜNİVERSİTE GELİYOR !
Bu Habere Oy Verin!

Girne Amerikan Üniversitesi yöneticileri, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur’u ziyaret ederek, Balıkesir’e kurmak istedikleri üniversite için destek istedi. Başkan Uğur destek sözü verirken, “Marka firma ve kuruluşların Balıkesir’e ilgisi artarak devam ediyor” dedi.

Akademik kadrodan ziyaret

Girne Amerikan Üniversitesi yöneticileri ve akademik kadrosu, Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur’u ziyaret etti. Ziyarete, Girne Amerikan Üniversitesi Yöneticiler Kurulu Başkanı Serhat Akpınar, Başkan yardımcıları Prof. Dr. Asım Vehbi ve Olgun Üstün, RektörProf. Dr. Kutsal Öztürk ve Yöneticiler Kurulu Üyesi Prof. Dr. Hüseyin Sadri katıldı. Girne Amerikan Üniversitesi Yöneticiler Kurulu heyetine Susurluk Belediye Başkanı Hüseyin Hızlıoğlu da eşlik etti.

Üniversite yetkilileri daha önce, Başkan Uğur’la görüşmüş ve Balıkesir’in Susurluk ilçesinde okul için yatırımda bulunmak istediklerini söylemişti.
Yetkililer, Balıkesir’e kurmak istedikleri üniversite hakkında Başkan Uğur’a sunumda bulunup, destek istedi. Üniversite yatırımı için gerekli desteği vermeye hazır olduklarını dile getiren Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur, “Büyükşehir olmamızla birlikte, marka firma ve kuruluşların Balıkesir’e ilgisi artarak devam ediyor” dedi. Ziyarette, mesleği havacılık olan Girne Amerikan Üniversitesi Yöneticiler Kurulu heyeti üyesi, Başkan Uğur’a havacı üniforması hediye etti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Üyelik İşlemleri
Üye Girişi
Şifre Hatırlatma
Yeni Üyelik

Lütfen email adresinizi veya kullanıcı adınızı yazınız.

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Captcha