ArtıBir
  • Henüz üye değil misiniz ? Sağ alt köşeden üye olabilirsiniz.

ALDIĞI KARARLARLA BÜYÜYOR!

ALDIĞI KARARLARLA BÜYÜYOR!
ALDIĞI KARARLARLA BÜYÜYOR!
Bu Habere Oy Verin!

Dursunbey’de 13-14-15 Mayıs’ta düzenlenmesi planlanan Yayla Şenlikleri kapsamında düzenlenen tüm etkinlikler, terör olayları nedeniyle iptal edildi.

Duruşu,çalışkanlığı ve samimiyeti ile her zaman bulunduğu konumlarda herkesin takdirini alan Dursunbey Belediye Başkanı Ramazan Bahçavan aldığı kararlarla halkının gönlünü kazanmaya devam ediyor.

Dursunbey Belediyesi tarafından düzenlenen 7. Yayla Şenlikleri kapsamında gerçekleşecek olan gösteri, konser, rahvan at yarışları gibi etkinlikler yaşanan teröre tepki, şehitlere ise saygı amacı ile iptal edildi.

Dursunbey Belediyesinden yapılan açıklamada; “Son günlerde ülkemizde artan terör saldırıları ve ülkemizin geçirdiği sıkıntılı günler nedeni ile kaybettiğimiz şehitlerimize olan saygımız ve toplumsal olayların karmaşık bir hal alması, yaşanılan acılara olan duyarlılığımızdan dolayı festival tertip komitesi ile birlikte aldığımız ortak karar ile 7. Yayla Şenliklerini iptal etmiş bulunmaktayız. Bu hain ve acımasız olaylar tüm Türkiye’de olduğu gibi Dursunbey İlçemizde de büyük üzüntü yaratmıştır. Ülkemizin birlik, beraberlik ve bütünlüğüne yönelik olarak yapılan bu hain olayları bir kez daha şiddetle kınıyoruz. Türkiye CumhuriyetiDevleti, ülkemiz üzerinde oynanan, oynanmaya çalışılan bu olayların üstesinden rahatlıkla gelebilecektir. Bu kapsamda 13-14 ve 15 Mayıs tarihinde gerçekleşecek olan tüm programlarımızı iptal ettiğimizi kamuoyuna bildiririz” denildi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Üyelik İşlemleri
Üye Girişi
Şifre Hatırlatma
Yeni Üyelik

Lütfen email adresinizi veya kullanıcı adınızı yazınız.

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Captcha