ArtıBir
  • Henüz üye değil misiniz ? Sağ alt köşeden üye olabilirsiniz.

BALIKLAR AÇIK ARTTIRMA İLE SATILIYOR!

BALIKLAR AÇIK ARTTIRMA İLE SATILIYOR!
BALIKLAR AÇIK ARTTIRMA İLE SATILIYOR!
Bu Habere Oy Verin!

Erdek’te her sabah kurulan balık mezat tezgahları ilginç görüntülere sahne oluyor. Mezat’ta vatandaşlar en taze balığı alabilmek açık arttırmaya giriyor. Bu yöntemle hem vatandaş tze ve kaliteli balık tüketiyor hemde balıkçılar daha çok kazanıyor.

Yeni kurulan balık satış yerinde her sabah düzenlenen balık mezatı ilginç görüntülere sahne oluyor. Günün erken saatlerinde mezata gelenler, taze ve uygun fiyatla balık satın alabildikleri gibi, balıkçıların hararetli pazarlık anlarını da keyifle izliyorlar.

Her sabah saat 08.30’da başlayan mezata gelen restoran sahipleri, perakendeci esnaf ve Erdek halkı taze ve günlük balık alabilmek için birbiri ile yarışıyor. Erken saatlerde balıkçıların mezat alanına getirdikleri çeşit çeşit, kasalar dolusu balıklar, tezgahları süslerken balıkçıların ve müşterilerin mezat anını heyecan ile bekliyorlar. Mezatın başlaması ile birlikte kaplara dolduran balıklar için açık arttırma başlıyor. Çinekop, kırlangıç ve mezgitin bol bulunduğu mezat balıkların satılması ile birlikte sona eriyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Üyelik İşlemleri
Üye Girişi
Şifre Hatırlatma
Yeni Üyelik

Lütfen email adresinizi veya kullanıcı adınızı yazınız.

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Captcha