ArtıBir
  • Henüz üye değil misiniz ? Sağ alt köşeden üye olabilirsiniz.

BAŞINA GÜNEŞMİ GEÇTİ ?

BAŞINA GÜNEŞMİ GEÇTİ ?
BAŞINA GÜNEŞMİ GEÇTİ ?
Bu Habere Oy Verin!

Erdek Belediye Başkanı Hüseyin Sarı, ilçeye bağlı kırsal mahallerden Karşıyaka’da kütüphane açılışında yaptığı konuşmasında tüm peygamberlerin solcu olduğunu öne sürdü.

Dünya tarihinde firavuna, krala ve imparatora biat eden bir peygamberin bulunmadığına dikkat çeken Sarı “ Eğer bunlara itaat eden bir peygamber yoksa işte gelmiş geçmiş tüm peygamberler solcu demektir. Bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın. Mevcut sistemin gücünü elinde bulunduran insanlara karşı ayaklanan tüm peygamberler solcudur” dedi.

Sarı “Onlar diyorlar ya camiler bizim arka bahçemiz diye işte bu günde arka bahçemiz dedikleri camilerde ezan sesi varsa bu millet bir tek kişinin mimarlığı ve arkasından gelen yüz binlerce kişinin şehadetine ulu önder Atatürk’e borçludurlar. İşte bu ulu öndere bile dil uzatıp İsmetpaşa ile beraber bir belgesel düzenleyen ve düzenledikleri belgeseli Atatürk ve İsmet İnönü’yü içkici pozisyonuna düşüren AK Parti o zamanlar değnek tutup etme bulma dünyasıyla bu gün karşı karşıya gelerek hapis yatan kişilerin bu gün biz arkasında duruyoruz. Mazlumun arkasında duran tek parti vardır. O da CHP’dir “ifadesini kullandı.
sonkursungazetesi.com

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Üyelik İşlemleri
Üye Girişi
Şifre Hatırlatma
Yeni Üyelik

Lütfen email adresinizi veya kullanıcı adınızı yazınız.

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Captcha