ArtıBir
  • Henüz üye değil misiniz ? Sağ alt köşeden üye olabilirsiniz.

DOST GÖRÜNEN DÜŞMANLAR !

DOST GÖRÜNEN DÜŞMANLAR !
DOST GÖRÜNEN DÜŞMANLAR !
Bu Habere Oy Verin!

Türkiye dört koldan teröre karşı mücadele başlattı. PKK’yı bozguna uğrattı. Ancak dünya Türkiye’yi terörle mücadelesinde yalnız bıraktı. Üstelik karalamaya kalkıştı. Görevi “dünya barışını ve güvenliğini korumak” olan Birleşmiş Milletler de (BM) Türkiye aleyhindeki bu karanlık koroya katıldı.

Güvenlik güçleri, Şırnak Cizre’deki kalleş pusuları ortadan kaldırırken BM, Türk askerini ve polisini karaladı. BM, Türk güvenlik güçlerinin Cizre’de 100’den fazla insanı yaktığı yalanına sarıldı! Bir de kendine vazife çıkardı. BM yetkilileri “Konuyu inceleyeceğiz” deyip Cizre’ye gitme planları yaptı! Bu ikiyüzlülük Türk vatandaşlarını çileden çıkarttı. Çünkü aynı Birleşmiş Milletler, PKK’nın saldırılarını bir kez bile hatırlamadı. Kendi üyesi olan ülkelerin PKK’ya yaptığı silah yardımlarını umursamadı. Hainlerin, o ülkelerin verdiği silahlarla Türk askerini ve polisini şehit ettiğini anlamadı! Hatta terör örgütü PKK’nın Suriye’deki uzantısı olan PYD/YPG’ye katılan yabancı savaşçıları unutup Türkiye’ye saldırdı. Terör örgütü PYD’deki savaşçılar arasında ABD ve Avrupalı onlarca yabancı vardı. O yabancıların eğittiği teröristler Türkiye’ye sızıp askerimize ve polisimize saldırdı. İşte BM üyesi ülkelerin destek verdiği o isimler arasında İsrailli Gill Rosenberg de vardı. Rosenberg’in (33) CV’si ise kabarıktı. İsrailli asıllı Kanadalı olan Gill, İsrail ordusunda görev yaptı. Ardından terör örgütü YPG’ye katıldı. Hatta YPG’li teröristlerin eğitiminde yer aldı. Bu manzara Birleşmiş Milletler üyesi ülkelerin terör örgütü PKK ile uzantılarına verdiği desteği bir kez daha kanıtladı.

ABD KORUMASI!

Dünya onları Irak’taki ABD işgali sırasında tanıdı. Adları Blackwater’dı. Tamamı ABD komandolarından oluşmaktaydı! ABD işgali bitince Blackwater özel hizmete başladı! Kanlı terör örgütünün elebaşıları Fehman Hüseyin ile Murat Karayılan’ın ABD Blackwater adlı paralı asker şirketi tarafından koruma altına alındığı anlaşıldı. PKK ile PYD’ye giden yardımların da Blackwater üzerinden yapıldığı ortaya çıktı.

İşte PKK’ya silah veren BM üyesi bazı ülkeler:

RUSYA: Sam füzeleri ve Kalaşnikof marka silahları PKK’ya gönderiyor.
İNGİLTERE: Kraliyet Hava Kuvvetleri’ne ait kargo uçaklarıyla roketatarlar PKK’ya teslim ediliyor.
ALMANYA: Kod numaralarını ordu envanterinin dışında tutarak PKK’ya füze gönderiyor.
ABD: Suikast silahlarını hainlere ulaştırıyor.
İTALYA: Mayın ve suikast silahlarını kanlı örgüte gönderiyor.
İsrail vatandaşı Gill Rosenberg, Kobani’ye gitti. Terör örgütü PKK’nın uzantısı olan PYD/YPG’li teröristlere destek verdi…

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Üyelik İşlemleri
Üye Girişi
Şifre Hatırlatma
Yeni Üyelik

Lütfen email adresinizi veya kullanıcı adınızı yazınız.

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Captcha