ArtıBir
  • Henüz üye değil misiniz ? Sağ alt köşeden üye olabilirsiniz.

İETT’DE DEVİR TESLİM !

İETT’DE DEVİR TESLİM !
İETT’DE DEVİR TESLİM !
Bu Habere Oy Verin!

İETT Genel Müdürlüğü görevini yürüten Mümin Kahveci görevini Arif Emecen’e devretti. Gerçekleştirilen devir teslim töreninde Arif Emecen Mümin Kahveci’ye çalışmalarından dolayı teşekkür etti. Malatya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreterlik görevini yürütürken İETT’de göreve başlayan Emecen’i, Mümin Kahveci tebrik ederek başarılar diledi.

İETT Genel Müdürlüğü’ne atanan Arif Emecen ise değişimin herkes için hayırlı olmasını dileyerek “İstanbul’da hizmet verecek olmak bizim için onurdur. Başkanımız Kadir Topbaş Beyefendinin vizyonu doğrultusunda İETT’yi yeni başarılara taşıyacağız” şeklinde konuştu.

Arif EMECEN Kimdir?

15.02.1964 yılında Çankırı’da doğdu. moncler sale hat 2

Fırat Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Elektrik Mühendisliği bölümünden 1986 yılında mezun oldu. 1986-1995 yılları arasında TEDAŞ ve TEAŞ’ a bağlı değişik müdürlükler bünyesinde işletme mühendisi ve kontrol mühendisi olarak çalıştı. 1995-2000 yılları arasında Ankara’da Ankaray Raylı Sistem İşletmesi’nde İşletme Müdürlüğü ve Başmüdürlük yaptı. Bu çalışma sürecinde Hamburg-Hochbahn-Almanya’da raylı sistem eğitimi aldı. 2000-2005 yılları arasında İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin Metro, Hafif Raylı Sistem ve Tramvay işletmelerinin işletme ve bakım işlerini yürüten İstanbul Ulaşım A.Ş. de Genel Müdür Yardımcılığı görevinde bulundu.

2005-2014 yılları arasında Kayseri Büyükşehir Belediyesinde, Ulaşım Planlama ve Raylı Sistemler Daire Başkanlığı görevini yürüttü, bu görevi süresince ulusal ve uluslararası ulaşım otoritelerinden birçok ödül alan 3 etaplı, yaklaşık 35 km uzunluğunda “KAYSERAY” Tramvay projesini tamamladı. Yine aynı dönemde 6 yıl süre ile Tramvay işletme, bakım ve proje çalışmalarını yapan Kayseri Ulaşım A.Ş. şirketinde Genel Müdürlük görevini yürüttü. 2014 yılı haziran ayından 2016 Mayıs ayına kadarki süreçte Malatya Büyükşehir Belediyesi, Genel Sekreterlik görevini sürdürdü. Malatya’da ulaşım sorununa çözümler üretilen çalışmaların başındaki Trambüs projesini hayata geçirdi. Mayıs 2016 itibariyle İETT Genel Müdürü olarak atandı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Üyelik İşlemleri
Üye Girişi
Şifre Hatırlatma
Yeni Üyelik

Lütfen email adresinizi veya kullanıcı adınızı yazınız.

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Captcha