ArtıBir
  • Henüz üye değil misiniz ? Sağ alt köşeden üye olabilirsiniz.

“ZEYTİN’İN OKUMUŞ HALİ”

“ZEYTİN’İN OKUMUŞ HALİ”
“ZEYTİN’İN OKUMUŞ HALİ”
Bu Habere Oy Verin!

Edremit Meslek Yüksekokulu bünyesinde bulunan zeytinyağı üretim ve uygulama merkezinde üretilen zeytinyağına marka tescil belgesi alındı. Akademik çalışmalarla oluşturulan markanın ilgi görmesi bekleniyor.

Balıkesir Üniversitesi Rektörlüğü, soğuk sıkım natürel sızma zeytinyağına Balıkesir Üniversitesi Döner Sermaye İşletme Müdürlüğü tarafından “Diplomalı Zeytinyağı” ve “Zeytinin Okumuş Hali” isimleriyle marka tescil belgesi aldı.

Yapılan çalışma hakkında bilgi veren Balıkesir Üniversitesi Edremit Meslek Yüksek Okulu Müdürü Y. Doç. Dr. Raif Sakin, “Güney Marmara Kalkınma Ajansı’nın mali ve Balıkesir Üniversitesi Rektörlüğü’nün eş finansman desteği ile TR22/14/SKMDP/0073 nolu “Zeytincilikte Geleceğimiz Bu Çocuklar” projesi kapsamında Edremit Meslek Yüksekokulu’na kazandırılan Butik Zeytinyağı Üretim ve Uygulama Tesisi’nde güz döneminde uygulama dersleri yapılmaktadır. Uygulama derslerinde akademisyenlerimiz ve öğrencilerimiz tarafından ham zeytinden üretilen, filtrelenen, şişelenen ve etiketlenen zeytinyağına Türk Patent Enstitüsünden “Diplomalı Zeytinyağı” “Zeytinin Okumuş Hali” isimleri ile marka tescil belgesi alındı” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Üyelik İşlemleri
Üye Girişi
Şifre Hatırlatma
Yeni Üyelik

Lütfen email adresinizi veya kullanıcı adınızı yazınız.

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Captcha