ArtıBir
  • Henüz üye değil misiniz ? Sağ alt köşeden üye olabilirsiniz.

1 YAŞINDAYIZ!

1 YAŞINDAYIZ!
1 YAŞINDAYIZ!
Bu Habere Oy Verin!

8 Haziran 2015 Pazartesi günü başlayan yayın hayatımızda bu gün 1 yılımızı doldurduk. Siz değerli hemşehrilerimizin ve okuyucularımızın destekleri ile 1 yılda 200 bin kullanıcıya ulaşmak üzereyiz. Yine sizlerin destekleri ile “zeybekajans” hitap ettiği kitle tarafından bilinir ve tanınır hale geldi.
Biz yola çıkarken amacımız Dünyanın değişik yerlerinde yaşayan Balıkesirlilerin ortak sesi olmaktı amacımız. Çeşitli ülkelerde ve illerde kurulu olan Balıkesirliler Derneklerinin ve Balıkesirlilerin sesi olmaya, ortak noktada buluşturmaya çalıştık. Bir çok kurum ve kuruluş bizlere basın bültenlerini gönderdi. Birçok gazeteci arkadaşımız yaptığı haberleri bizlerle paylaştı, Bazı firmalar masraflarımızı karşılamamız için bizlere sponsor oldu. Çok değerli köşe yazarlarımız yazıları ile sitemize olan ilgiyi arttırdı. Yapılan haberler genel kitleye hitap eden haberler oldu.
Biz henüz işin başındayız, büyüyerek yolumuza devam edeceğiz. Doğduk,emekliyoruz,yürüyeceğiz ve imkan bulursak koşacağız. Daha fazla enerji harcayarak, daha fazla birlik ve dayanışma adına daha fazla destek sağlamaya, haberlerle bütünleştirmeye çabalayacağız.
Bu vesile ile Önce ekip arkadaşlarımıza, çok değerli köşe yazarlarımıza, Sponsorlarımıza, ve siz değerli takipçilerimize minnetlerimizi sunarız. İnşallah nice yılları birlikte kutlar,nice başarılı işlere imza atarız.
Sağlıkla,muhabbetle. Ramazan ayınız mübarek olsun.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Üyelik İşlemleri
Üye Girişi
Şifre Hatırlatma
Yeni Üyelik

Lütfen email adresinizi veya kullanıcı adınızı yazınız.

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Captcha